Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nézik k*****-nak azokat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik k*****-nak azokat a nőket, akik nagyon szeretik a szexet, és nem elég nekik egy pasi?

Figyelt kérdés

Jelenleg szeretői státuszban vagyok egy hölggyel, akivel úgy tervezem, hogy komolyabbra fordítom a kapcsolatunkat.

Nagyon élvezem vele a szexet, és be szeretnénk vonni egy, vagy több pasit, de fél, hogy aztán k*****-nak fogom tartani, pedig a szexről beszélgetve elárulta, hogy régi vágya ez.

Nem értem, hogy ha megfelelő keretek között egy nő több pasira is vágyik, vagy élete során nagy kanállal falja a pasikat, ezzel nem robbant szét családokat, akkor őt miért bélyegzik meg? Jobb a vágyakat elfojtani?

Ha előttem sok pasival volt egy nő, nem zavar. Ha velem részt vesz többesben, nem zavar.

Mi a véleményetek erről?



2017. okt. 21. 10:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%

Nyugi, ha látja rajtad, hogy nem vagy idióta, hanem tényleg komolyan veszed őt és tiszteled, akkor bele fog menni.

A gyerekes felfogásúakkal mg nem kell foglalkozni....

2017. okt. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igazából nekem tényleg rendben van, ha egy nő szereti élvezni az életet úgy, hogy nem árt vele senkinek. Azt nem értem, hogy miért következik ebből mindenki számára, hogy egy nő akkor ilyen meg olyan.
2017. okt. 21. 10:34
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Az irigység meg a rosszindulat.

Ennyi.

A lényeg még, hogy legyetek diszkrétek.

Sok nő szeretne többest, de emiatt inkább letagadják.

2017. okt. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
38%
Kepzelj el egy ajtót amit minden kulcs kinyit. Ez nemtul jó ugye? És kepzelj el egy kulcsot ami minden ajtót kinyit....
2017. okt. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha bárki megkaphat egy embert akár egy akár több alkalomra,akkor elveszik az értéke. Nem lesz benne semmi ami miatt "harcolni" kellene érte,vagy megbecsülni,ha esetleg a tiéd. Ellenben egy olyan emberrel,akit nehezebb elbódítani. Olyankor a csábító igazán különlegesnek érzi magát-ezek a mai társadalmi nézetek. Emiatt az ajtó-kulcs felfogás miatt van ez így.


Egyébként nem hiszem,hogy ezek jó meglátások. Én a saját véleményem szerint zárkózottabb jellem vagyok,erősen őrzöm a konfort zónám és ritka,hogy valakiben megbízom. A bizalom pedig nálam elengedhetetlen a szexualitással. Semmi gond azzal,ha más máshogy él,mások a nézetei,de én magamhoz hasonló erős komfort zónával rendelkező embert szeretnék magam mellé,mert tudőm csak ő értene meg.

2017. okt. 21. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Irigylem a nőt, hogy egy normális felfogású és hozzáállású férfit talált :)
2017. okt. 21. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

4: Akkor az ajtó egy olyan helyen van, ahol bíznak egymásban az emberek, és tisztelik egymás tulajdonát? A kulcs pedig a betörők álma?


Lehet többféleképpen is értelmezni. De nem akarok vitatkozni, kinek hogy.


5:Nem bárki! Kell érte harcolni, de ha átment a szűrőn, miért ne.

2017. okt. 21. 12:20
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Családellenes.

Két ember igaz szerelme az összetartó kapocs. Ebbe harmadik fél nem fér bele, legfeljebb az iszlámoknál, de ők olyanok is, elrobbantgatják fél Európát.

Ha normális gyerekeket akarnál nevelni, akkor nekik is az igaz szerelmet kell látniuk az anyjuk és apjuk között. Ha nem is tudnak róla, hogy iszlámosítottátok magatokat, megérzik, hogy milyen az egymáshoz való viszonyotok a pároddal, és a normális személyiségfejlődéstől ez eltéríti őket.


Nem az a célunk az életben, hogy az összes vágyunkat kiéljük úgy, ahogy vannak. Az önuralom fejleszti az akaratot, személyiséget. Ha mindig mindent megkaphatsz, amit csak akarsz, és valaki mégsem teljesen úgy fog viselkedni veled, ahogy szeretnéd, akkor őt fogod emiatt lehordani, ami neki nem jó, pedig lehet,neki van igaza, neki is lennének jogai veled szemben.

Pont ez van a muszlimoknál is, elszaladt velük a ló, több csaj kell nekik és ők akarják az egész világot is leuralni, irányítani, és aki nem tetszik nekik, azt kivégezni.

Ezért kéne valamilyen határokat megszabni. Mindenki teljesen normális életet élhetne egyetlen társsal is. A mohóság, kapzsiság csak azt hiszed, hogy nem árt másoknak, de ha azzá válsz, akkor nárcisztikus, autisztikus leszel és gondjaid lesznek az emberi kapcsolataidban.

2017. okt. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem nézem le őket.


Ha nő lennék,akkor én is ezt csinálnám:D


(egy meleg fiú)

2017. okt. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8: Abban igazad van, hogy a hedonizmustól leépül az ember, de ha az igények találkoznak...
2017. okt. 21. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!