Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A férfiak vagy a nők élvezik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak vagy a nők élvezik jobban a szexet? Miért ez a válaszod?

Figyelt kérdés
Korral, nemmel és indoklással légyszi!

2017. okt. 22. 09:14
 1/8 anonim ***** válasza:
49%

Mindkét fél máshogy,más miatt élvezi a szexet.

Azért ez a válaszom,mert a Kérdező nem képes felfogni,hogy a két nem bár különböző,mégis mindkettő megtalálja az örömét a testiségben.

2017. okt. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Általában a férfiak. Viszont azok a nők (a többség nem ilyen) , akik már megtapasztalták, milyen a jó szex, a különböző orgazmusok, nos ők nagyon be tudnak indulni és élvezni ! Tapasztalat. F.
2017. okt. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében mások a szerveik, így teljesen más módon élvezik.

Olyan ez, mintha egy almát és egy körtét hasonlítanál össze.

2017. okt. 22. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ez összehasonlíthatatlan, ha lenne olyan módszer, hogy ugyanazt az aktust férfi és női oldalról is megélhessük, akkor talán lehetne erre válaszolni. Egyébként ostoba a kérdés. Jól mondta az egyik, mások a szervek, mások a gondolatok, másképp működik a két nem ebből a szempontból is. Az én orgazmusom nőként lehet, hogy nehezebben elérhető és lassabban jön össze, mint egy férfié, de közben talán tovább tart, és az is előfordulhat, hogy intenzívebb, bár ki tudja. Egy pasi gyorsabban eljut a csúcspontig és rövidebb ideig tart maga a gyönyör része, de szerintem ez alapján nem tudod megállapítani, hogy neki vagy nekem volt-e jobb.
2017. okt. 22. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
61%
a nők élvezik jobban a szexet én a végét élvezem meg az orálisan vagyok kényeztetve a barátnőm hangosan élvez szex közben remg mindent csinál én nem érzek ilyeneket de jo érzés persze főleg gumi nélkül de a vége a legjobb :DD de 22f
2017. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyes etológusok azt állítják, hogy a női orgazmus 9x erősebb tud lenni a férfiakénál. Hogy ezt hogyan állapították meg, azt ne kérdezd, mert gőzöm sincs. Szerintem egyébként is marhaság, mert én ha az imádott párommal szexelek, akkorát tudok élvezni, hogy percekig szó szerint csak támolygok. Azt is tudni vélem, hogy a soklövetű férfiak valószínűleg kisebb élvezetben részesülnek, de abban jóval többször, mint én, akinek világéletében napi egy volt az igénye. A nemi szervek idegvégződései nem egyforma számúak. Van, akinek több van, van, akinek kevesebb. Ez is nagy befolyással bír az élvezet mértékére. És még egyszer ki szeretném hangsúlyozni, mennyire fontos még a férfiak esetében is, hogy megfelelő érzelmi háttérrel, vagy simán ürítési szándékkal történt az aktus. A nőknél ez hatványozottan igaz.

58F

2017. okt. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
És még valami eszembe jutott. Sok nő esetében az oda vezető út legalább annyi gyönyört nyújt, mint maga az orgazmus. Ebből a szemszögből nézve meg talán igazuk van a fent említett etológusoknak.
2017. okt. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
53%
A ferfiak. Szerintem azert ok, mert nekunk noknek sokkal komplikaltabb egy orgazmust osszehozni :D mondjuk eljatszani el lehet, de ez is megint csak a ferfiaknak jo.
2017. okt. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!