Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A rosszlanyokon akik pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A rosszlanyokon akik pasik hirdetnek azok is mind fizetősek v. Csak a lányok? Mert ha igen komolyan van aki fizet azoknak a fura pasiknak is?

Figyelt kérdés
Oke van par jo pasi de ilyen "Rombolo " féléknek ki fizet?
2017. okt. 22. 11:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Csak ott van kínálat, ahol kereslet is!

Ez a kereslet- kínálat szabályból ered...

2017. okt. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Fizetősek, persze. És nyilván van aki fizet, különben nem hirdetnének. Míg lószar van, veréb is lesz :)

Egyébként lányok is vannak olyanok, hogy az óvszer árát sem érik meg, külsőre legalábbis...

2017. okt. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Ez most komoly hogy ezert vki fizet? De kik 80 evesek ?
2017. okt. 22. 12:55
 4/17 anonim ***** válasza:
88%
gecc xDD be sírtam mikor megláttam :D
2017. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az első férfi eltévesztette a hirdetés rovatot az tuti.

De a bányarémeknek okés lehet,mert van olyan asszonyállat akit egy valamire való hímringyó elkerget.


A második,van akinek ez tetszik. Bár a képek 1része inkább riasztó mintsem vonzó.

2017. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező, kérlek ne reklámozd ezt a weboldalt, különösen konkrét hirdetőket! Weboldal reklámozása a szabályokba ütközik:

"A gyűlöletkeltésért, mások sértegetéséért, provokálásért, vállalkozás/termék/weboldal népszerűsítéséért, reklámozásért, trágárkodásért, rasszista írásokért, több kérdés ugyanazokkal a válaszokkal történő végigspameléséért, közízlés megsértéséért kitiltás jár, így ilyen válaszokat ne írj!"


Ha ezt a szabályt be kell tartani, akkor az erre az esetre is vonatkozik!

Ha pedig te magad konkrét hirdetőket reklámozol, az a prostitúció elősegítése, azt hadd ne mondjam, minek nevezik, de az is büntetendő.


Biztos nem rossz szándékból tetted mindezt. Csak szeretném felhívni a figyelmet, hogy egy maffiát (mert az a weboldal gyakorlatilag az!) ne reklámozzunk már!


És különben is, mi az, hogy ott fizetősek vannak? És mindezt a weboldal elnézi, elősegíti? Nem is kéri őket, hogy fizetős szolgáltatást ne nyújtsanak? Mert ha tényleg így van, akkor ez illegális, és maffia az egész!!!

2017. okt. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Voltam egy fizetős férfinél, talán az egyetlen volt, aki normális adatlappal volt. Csak ki akartam próbálni, hogy tényleg olyan hu de jó e.
2017. okt. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Mindenki tudja hogy az az oldal lányai fizetősek. Meg nyilván a jó pasik is akiket amúgy igénybe szoktam venni. Nyilván nem rakom be őket mert az reklám lenne. De most már elfogytak a jó Új pasik és le vagyok döbbenve hogy ezek komolyan gondolják? Ki fizetne ezekért? Szerintem még a fizetős lányok is elhajtanák őket nem értem. Már arra is gondoltam hogy ők sima társkeresőnek hiszik azért hirdetnek vajon?
2017. okt. 22. 13:08
 9/17 anonim ***** válasza:

Sztem egy átlagos nőnek erre nincs szüksége. Aki meg fizetne egy pasinak, az 1000x jobbnak fog. Ha.már.megfizeti, jo pasi legyen.

Ez ink a homoknak megy, nekik.müködik.

2017. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Hát hogy ezekért legalább átlagos kinézetű nő nem fizet az fix :D

De szerintem a melegek is találnak jobbat, ezek nagyon gázak...

2017. okt. 22. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!