Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok a sugar daddy -...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok a sugar daddy - sugar baby kapcsolatokról és a puncs.hu -s botrányról?

Figyelt kérdés

Szerintem ebben a kapcsolatban senki sincs kihasználva, míg betartják a feltételeket.

És Magyarországon a prostitució nem illegalis (de ez jogilag különben sem az a ketegória).

A puncs.hu-t annyira nem ismerem, lehet hogy a kerítés fogalmát kímeríti, ha regisztració, vagy feliratkozás pénzes... De szerintem akkor is undoritó, hogy más emberekeletébe akarnak ilyen szinten beleszolni.

Igazából, ha nem kéne érte fizetni, akkor ez az oldal jogilag kifogásolhatatlan lenne. Egy egyszerő társkereső lenne, abbam semmi illegális nincs ha valaki szempontnak veszi a másik vagyonát és/vagy külsejét is!



2017. okt. 22. 14:58
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Elgépelésekért bocs!
2017. okt. 22. 15:03
 2/17 anonim ***** válasza:
Milyen botrány???
2017. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Ja.
2017. okt. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát most asszem beperelték Őket. De legalabbis peticiókat irogatnak alá ellene.
2017. okt. 22. 15:04
 5/17 A kérdező kommentje:
Irogattatnak*
2017. okt. 22. 15:04
 6/17 anonim ***** válasza:
84%

Jogilag nem kerítő ez fix.


Még a nyíltan prostikereső Rosszlányok / Beszámolók sem az, mert ott a kiskapu.


Semmit nem tehetnek ez ellen, és a Puncs ellen sem.

Hiába írogatnak petíciót stb. Egyébként kit érdekel? Azt mondoma golddigger k...vák találják meg a lóvés vén f..szokat, mint az én véremet szívják. Vagy esetleg becápázzanak normális férfiakat, aztán lehúzzál PIN kódra őket.


Kereslet kínálat kielégül. A szar megtalálja a lefolyót. Hol a probléma?

2017. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%

Azt, hogy a cégnek jól jön az ingyenreklám, mert amúgy meg a kutya nem használta az oldalt.

Amúgy én még messze a puncs előtt el akartam indítani egy ilyen startupot, csak pont az akadályozott meg, hogy féltem a büntetőjogi következményektől. Jogra jártam, és ha engem kérdezel, igen, az oldal megvalósítja a kerítés tényállását. Viszont kétlem, hogy az ügyészség vádat fog emelni az ügyben. De meglátjuk.

2017. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Amúgy én is jártam jogra (1 évet XD), s szerintem meg nem valósítja meg.

De annyira magabiztosan rágalmazzák, hogy elbizonytalanodtam.

2017. okt. 22. 15:13
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

A bűncselekmény elkövetési magatartása a megszerzés, vagyis valakinek olyan személy részére, akivel annak nemi cselekményre megállapodása nincsen, szexuális cselekményre történő közvetlen közvetlen hozzáférhetővé tétele (új Btk. kommentár, 4. kötet)

A jogalkotó ezzel a bűncselekménnyel csak harmadik személyek mások nemi kapcsolatába való, haszonszerzés céljából történő beavatkozását rendeli büntetni. (uo.)

2017. okt. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én mindenesetre féltem volna így elindítani az oldalt. :D
2017. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!