Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lanyok! Amikor lefekszetek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok! Amikor lefekszetek valakivel ugyan olyan erzes az elelvezes, mint amikor sajat magatokat elegititek ki?

Figyelt kérdés
Normalis valaszokat legyszi!
2017. okt. 22. 20:59
 1/10 anonim ***** válasza:
96%
Nekem nem. Sokkal intenzívebb, ha nem magamnak csinálom.
2017. okt. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem tudom, csak magamnak csinálom.
2017. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Nekem sokkal jobb, ha magamnak csinálom, mással nincs is.
2017. okt. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
94%

Nem!

Eleve,egy hús-vér emberrel jobb.Ott a test hője,az illata,hogy ő is élvezi.Jó esélyel,még szeretem is!

Ha magamnak csinálom,hidegebb-ridegebb.Kb csak a szükséges orgazmus,akkor is ha kényeztetem magam.Klasszi sokkal másabb egy másik emberrel!

2017. okt. 22. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Az orgazmus intenzívebb és hosszabb ha magamnak csinálom.
2017. okt. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem , egyedul meg sose sikerult elmennem. Partnerrel viszont szinte mindig összejön.
2017. okt. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez ugyan az mint a pasiknál. Az önkielégítés lehet nagyobb orgazmussal jár, hiszen a saját tempód, a saját fantáziád, mindent te irányítasz és csak te vagy a fontos, teljesen el tudsz lazulni, bevetheted a legperverzebb dolgaidat, senki sem fog kizökkenteni és csakis az orgazmus van előtérben. És igen, emiatt lehet szuper orgazmust élsz át, hatalmas robbanás amit precízen felépítettél 1 óra alatt.


A szex nem ilyen, ott két ember van, két élvezet, sok érzelem és néha bénáskodás és kacagás:)


Nem lehet összehasonlítani, hiszen lehet a rossz pillanatban tesz valamit a párod és emiatt elrontja az orgazmusodat (nem egyszer fordult már elő nálunk, mind a két irányba...)

Viszont az egész aktus egy teljesen más érzés mint a maszturbálás. Főleg az, ha csúcsra juttatod a párod, ha örömöt okozol neki, azt nem tudja semmi sem helyettesíteni, lehet több kielégüléssel jár ez számodra, mint 5 orgazmus egyesítve.


A maszturbálás lehet kielégíti a fizikai igényeidet, sőt lehet jobban mint minden más, viszont a szeretkezés a szerelmeddel, az a lelkedet elégíti ki.

2017. okt. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem tudom, még nem voltam férfivel, de amikor magamnak csinálom akkor sem mindig egyforma az orgazmus... van amikor gyengébb és van amikor nagyon erős.

A szexhez két ember kell, az önkielégítés meg csak az elélvezés miatt jó, semmi többet nem jelent nekem, csupán egy kellemes érzés. Gondolom a szeretkezést semmi sem tudja kárpótolni

2017. okt. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Magammal siman jo, massal nehezen vagy abszolút nem megy.
2017. okt. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Én saját magamat nem tudom úgy kielégíteni, mint ahogy egy férfi kielégít.

Más az érzés. Nyilván nem teljesen más, de mégis egy kicsit.

Lehet bármilyen segédeszközöm, csinálhatom bárhogy, azt az érzést, amikor egy forró, kemény farok mozog a puncimban semmi nem tudja pótolni.

2017. okt. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!