Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lehet olyat kérni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet olyat kérni hogy sima gyógymasszázs de az intim területeket se hagyja ki a seggem is jól gyúrja át nem csak az izmokat és a mellem meg a puncim is kívülről? Erotikus v. Gyógymasszőrre tartozik e? Mert pint a 2 közti nem?

Figyelt kérdés
2017. okt. 23. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet.
2017. okt. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Ez szerintem inkabb erotikus masszőr, vagy egy jó barát, akit meg tudsz ilyenre is kérni
2017. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Ésjó a keze, masszírozni is tud!
2017. okt. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Kosz a priviket de nekem olyan kéne aki profi győgymasszőr. És semmi szexet nem akarok semmi erotikát csak hogy ne hagyja ki az intim részeim is lágyan masszírozza a mellem is meg gyúrja át a fenekem, a puncimon meg csak átsimitson. Na most attol félk ha erotikus masszőrt keresek az ki akar elégíteni vagy nem is tud gyógymasszázst, ha meg gyógymasszőrt kérdezek meg elküld a 3.14 be... Hogylehetne ezt normalisan megkérdezni? És ez kb mennyi ideig tart ahogy mindenem átmasszírozza?
2017. okt. 23. 21:41
 5/14 anonim ***** válasza:

Egy átlagos gyógymasszázs kb egy óra, és amúgy a fenkedet alapból átgyúrja.

Édesanyám gyógymasszőr, én semmi szexuálisat nem látok az ilyesmiben. A legtöbb masszőr is így van ezzel, ha nem mocorogsz és nem zavarod miközben maszíroz, lehet, hogy valaki részben teljesíteni tudja majd a vágyad.


Részben, mert nem hiszem, hogy a puncidhoz hozzá nyúlna valaki gyógymasszázs céljából.


Próbálj meg keresni egy erotikus masszőrt akinek van valami gyógymasszőr végzettsége és beszéljétek meg mit szeretnél, szerintem ezzel járnál a legjobban.

2017. okt. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Menj el Thai és olajos masszázsra. Sokat segít. Ahol kéred ott masszíroz. De ne csodálkozz ha orgazmusod lesz.

Ezt egy jó kezű férfi is megtudja csinálni. Én gyakran csinálom. Egy jó masszázs 1,5-2 óra.

2017. okt. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Egy normalis gyogymasszor semmikeppen sem fog ilyet elvallalni. Max egy prosti, aki "masszorkent" hirdeti magat, pl happy finisshel, meg hasonlo kulcsszavakat keress a hirdetesekben. Legyetek szivesek elfelejteni, hogy egy normalis masszor majd a nemiszervetekhez egyaltalan hozzaer. Nagyon sok kellemetlensegtol kimelitek meg oket evvel. Sokan keverik a szezont a fazonnal.
2017. okt. 24. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Hat thaiföldön pedig masszíroztak a mellem meg a puncim is simán. Nem elégítettek ki persze sőt csajok voltak nem mind pasi de tetótől talpig a puncit is végigsimogatta lágyan a mellett meg rendesen alaposan megmasszírozta a combtőt is a pincihoz közel meg a teljes seggem
2017. okt. 24. 20:49
 9/14 anonim ***** válasza:
Magyarországon is van Thai masszazs. Nekem is van szalonom.
2017. okt. 24. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Magyar.on xar a thai masszazs ill csak az a sima ruhas jó. A thai olajos nem olyan mint thaiföldön és irreálisan drága a gyógymasszázshoz képest
2017. okt. 25. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!