Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha túl kicsinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha túl kicsinek találjátok a nemi szerveteket akkor képesek vagytok csak 2-3 nővel lefeküdni egész életetekben hiába vágynátok akár többre?

Figyelt kérdés

Pl van egy párkapcsolatod, ott ugye ezt elfogadták hogy mekkora, majd annak vége lesz, és lefekszel más lánnyal, és ha vele nem rossz a szex akkor akár képes lennél vele maradni mert ő így is élvezi veled a szexet és elfogad téged így?

Van akit ennyire zavar a saját mérete? Lehetséges hogy zavar de ezt nem mondod el a csajnak csak úgy “leragadsz nála” ezért többek között?



2017. okt. 23. 23:29
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Aki csapodár természetű, azt a kis mérete nem fogja ebben megfékezni. Ha már volt 2-3 nő, aki elfogadta, akkor ugye van esély, hogy talál mást is, aki elfogadja. Aki pedig hűséges típus, az nagy pénisszel is az lesz.
2017. okt. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Biztosan van olyan, akit ennyire zavar, hogy kisfa szú, és csak ezért ragad le egy csajnál, de ennek ugyanúgy az ellenkezője is megvan.

Egyik exem mesélte, hogy utánam összejött egy ilyen kisfa szú fickóval, aki rohadt önző volt az ágyban, csak a saját élvezete érdekelte, ott is hagyta hamar az exemet, de azalatt a kis idő alatt is csalta őt, akit csak tudott, megdugott, mert ezzel próbálta meg kompenzálni azt, hogy kicsi a farka.


Meg nekem is van olyan haverom, akinek kicsi a farka, de mégis csomó nőt megdugott már.


Én meg pl. olyan vagyok, hogy ugyan átlag feletti a méretem, de sose volt célom az, hogy minél több nőt megdugjak, ha csak egy nőm lett volna egész életemben, akivel jól megvagyunk, akkor azzal is megelégedtem volna, nem lett volna hiányérzetem.


Szóval ez szerintem nem fa szméret, hanem inkább lelki alkat kérdése.

2017. okt. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ebből inkább azt a következtetést tudom levonni, hogy a kisfa szú az erős kompenzációs kényszerrel küzd, és az összes ilyen tahó aki 5 perces ismeretség után ágyba akar ráncigálni átlagon aluli....XD


De szerintem elsőnek van igaza, ez nem méret kérdés, csak természet.

2017. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, #1 és #2 is ezt mondta, hogy nem méret, hanem lelki alkat kérdése. Egyet értek velük.

#3 as voltam.


30N.

2017. dec. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!