Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mely europai nemzet csajai a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mely europai nemzet csajai a legkaposabbak szex szempontbol? Német?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 04:45
 1/7 anonim ***** válasza:
31%
Nem. Szerintem magyar, cseh, orosz, szlovák, román, ukrán.
2017. okt. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A németek tuti nem.
2017. okt. 24. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Svéd.
2017. okt. 24. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem a románok. Németek biztosan nem. Apám Németországban dolgozott. Gyakorlatilag egy darab sz@rnak nézték a nők mert magyar. Szóval ebből vond le a konzekvenciákat.
2017. okt. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem volt kb. 5 echte német csajom. Hibátlanok voltak, nem tudnék beléjük kötni...

Nem tudom mit takar a "legkaposabb" kifejezés, de ha arra gondolsz hogy kit a legkönnyebb megkapni, ki a legnagyobb ribi az ágyban, akkor a tapasztalatom szerint a cseh, a magyar és az orosz.

Persze ezek általánosítások, másnak lehetnek más tapasztalatai. Én pl. francia, spanyol nőkről semmilyen véleményt nem tudnék írni, mert nem volt velük dolgom.

2017. okt. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Az utolsó válaszadó megmentett, már majdnem letettem a németekről. Két alkalommal randiztam német lánnyal és néhány volt nálam nyáron airbnb-n. Egyik sem jött össze, de nagyon nyitottak, együttműködőek együttérzőek voltak, szerintem ha van miért, akkor tisztelik az embert, ha egy litván kamionos szintjén vagy nyilván nem kéne sokat várni egy német csajtól.

Szerintem nem adom fel. Bár mondjuk szex szempontból tényleg nem kapósak mert válogatósak, szóval megkaptam minden választ.


Köszönöm nektek!

2017. okt. 25. 21:16
 7/7 anonim válasza:
100%
2017. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!