Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orál kérdés? Mi a jó a pasikkn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orál kérdés? Mi a jó a pasikknak ebben? Hogyan kell jól csinálni?

Figyelt kérdés
(A lány tapasztalatlan orál terén, de szeretné csinálni).
2017. okt. 24. 06:46
 1/8 anonim ***** válasza:
hogymi? a legjobb.
2017. okt. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
irtam privátba.
2017. okt. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
engem is érdekelne, hogy-hogy kell jól csinálni a fiúknak.
2017. okt. 24. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor csinálja, te meg adj visszajelzést neki, hogy hogyan jó...mindenki máshogy szereti, meg az is tény, hogy ezt is tanulni kell, bár vannak született őstehetségek, meg tehetségtelenek is...csak lazán, szenvedéllyel.
2017. okt. 24. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
#3 Fogadjunk te is fiú vagy 😒
2017. okt. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ráérzés. Gyakorolni kell. Ne idegeskedj, legyél nyugodt és élvezd. Bár azt nem tudom, hogy neked csak az a jó, ha neki jó, vagy van-e valami jó magában abban, hogy beveszel a szádba valamit; nekem férfiként az ilyesmi gusztustalan kicsit.
2017. okt. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na mikor fogja valaki elsőnek leírni mert a fiúk mar türelmetlenek es Recskázni szeretnének :)
2017. okt. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden jó benne, de mindenkinek mások az igényei. Javaslom, hogy lassan, óvatosan kezdd, ha a partnered azt akarja, hogy gyorsabban, erősebben csináld, a tudtodra fogja adni. A lényeg, hogy ne ess neki, mint a gép, nehogy kellemetlen legyen. 32/F
2017. okt. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!