Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hány prostit próbáltatok ki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány prostit próbáltatok ki eddig? Az is annak szamít ha csak támogatasnak hívtátok

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 12:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Én még egyet se de lassan ott tartok, hogy kénytelen leszek, mert sehogy sem megy a csajozás. És inkább a prostik mint a buzulás. 29/F
2017. okt. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Majdnem az összes nenetn hírdetőt. Eddig 2.5 millát költöttem rajuk, alig 3 év alatt.

Inkább kevesebbet eszem. :/

2017. okt. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
2db
2017. okt. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Anyám is beleszámít? Akkor 3db.
2017. okt. 24. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha valaki kap pénzt a szexért az (k.u.r.v.a) a prostit is támogatják. Mind 1 ezt hogy hívjuk,a lényeg a lényeg,pénzért.
2017. okt. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nekem 2 sima volt meg egy támogatós sajnos abba beleestem
2017. okt. 24. 20:46
 7/9 anonim ***** válasza:
77%
Majd azért fizetek tízezreket, hogy gumival dugjak egy teljesen ismeretlen, neve-sincs nőt. Még, ha egy híresség lenne, egy celeb, szinésznő, akkor még három gumival is van benne izgalom, de így. Nulla a négyzeten. Még csók sincs, még nedv sincs a muffban, síkosító. Egy vajas kiflit sem ér, nem hogy tízezreket.
2017. okt. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
összesen 19 csajnak fizettem szexért,volt akiknél többször is voltam.
2017. okt. 25. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, én se látok abban semmi izgalmasat, hogy egy olyan vadidegen nővel szexeljek egy csomó pénzért, aki bizonyára egyáltalán nem vonzódik hozzám, talán undorodik is tőlem sőt még jól le is néz, hogy mekkora lúzer vagyok, mert ő megkeres pár nap alatt több pénzt mint amennyiért én egy hónapig gürcölök. Az ilyen prostik nagyon lenézik az átlag embereket. Számukra szánalmas, "csöves" lúzerek. Ők csak azokat nézik embernek, mint pl. a politikusok, nagy vállalkozók, alvilági pénzes figurák, külföldi menőcsávók, stricik stb. Velük talán még ingyen is csinálják ha úgy alakul.
2017. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!