Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anime fiatal fiú karakterek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anime fiatal fiú karakterek, shounen akár, miért vannak annyira cukira megrajzolva hogy cukibbak a lányoknál? Komolyan. Ez direkt van h ferdítse a gyerekeket? 20f

Figyelt kérdés
2017. okt. 25. 02:02
 1/9 anonim ***** válasza:

Szoval teged ferditett el

Csak kiváncsi vagy

2017. okt. 25. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A bishounen-ek a lány nézők miatt vannak, ha a trap-ekre gondolsz (amikor konkrétan úgy néz ki, mint egy lány, úgy van öltözve, de fiú), az elég idegesítő tud lenni, és nem vagyok benne biztos, hogy csak gciség, vagy arrafelé tényleg kitesznek egy százalékot azok akiknek ez tetszik (ha az utóbbi akkor a lolikkal van egy kategóriába)
2017. okt. 25. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
én a sima fiúkra gondoltam.
2017. okt. 25. 08:43
 4/9 A kérdező kommentje:
Pl Oz Pandora Hearts vagy Boruto még Narutobol.
2017. okt. 25. 08:43
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, shemale irányba ferdítő szándékkal.
2017. okt. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hello, hetero hím vagyok, és nem vettem észre hogy cukibbnak lennének rajzolva. Még így sem hogy felhívtad a figyelmem rá. Nekem a csaj karakterek a cukibbak valahogy. 23 f
2017. okt. 25. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
akkor én miért látom így?
2017. okt. 25. 17:49
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy üzenni próbál a tudatalattid. Nekem csak a csajok tudják a pulzusomat megemelni, ezzel együtt eljátszottam a saját nemem gondolatával de csak a csajok jöttek ki győztesen. Sok meleggel találkozom a munkám során, elfogadom őket olyannak amilyenek. Régebben durván homofób voltam, rá kellett jönnöm hogy abból eredt, hogy nyilván van bennem valamennyi lappangó hajlam és az ellen tiltakozott a neveltetésem, a tanult erkölcsi normák bevésődése. Egy dolog fontos, akár melyik oldalra is húzol soha ne legyen bűntudatod, és ne gyűlöld aki másképp látja a világot mint te.
2017. okt. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
52%
Ha animében, abban a dologban ahol minden lány írtó cukira van megrajzolva, te mégis a fiúkat találod aranyosabbnak, akkor barátom, van számodra egy rossz hírem. Nem szégyen melegnak lenni.. És tudat alatt ezt te is tudod, mert máskülönben nem tetted volna fel ezt a kérdést. Te kis ratyi
2017. dec. 10. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!