Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Orális szextől milyen fertőzés...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Orális szextől milyen fertőzések kaphatóak el?

Figyelt kérdés

Nem a nemi betegségekre gondolok, azok evidensek. Párommal igazi monogám kapcsolatban élünk, tehát azok nem is jönnek szóba. De párom néha panaszkodik, hogy fertőzésre utaló jelek vannak a szájában. Véleménye szerint az oráltól van. Nem tudjuk, hogy igaz-e, de lehetséges. Egy nemi szerv az mégiscsak nemi szerv. Testnedvek jönnek ki onnan. Bármiféle baci megtelepedhet ott.

A fő kérdés az, hogy hogyan előzhetőek meg a fertőzések.

A gumit ismerem, nem kell bemutatni. De azt nem szeretnénk használni. Tudom, hogy meg is lehet mosni egy péniszt, a szappant is ismerem.

De van mondjuk olyan fertőtlenítő, amit akár én tehetek a farkamra, akár a párom a szájába, hogy növeljük a biztonságot?



2017. okt. 25. 14:26
 1/9 anonim ***** válasza:
Ilyen fertőtlenítő nincs
2017. okt. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Olyat aminek még latin neve sincs
2017. okt. 25. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem akar szopni, ennyi a rinya tárgya.
2017. okt. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, akar és tud is szopni.

Lehet, hogy egyik oldalról a sima mosakodás, másik oldalról a komolyabban vett fogmosás is megteszi.

2017. okt. 25. 15:42
 5/9 anonim ***** válasza:
Mosd meg rendesen a farkadat.
2017. okt. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Konkrétan milyen "fertőzésre utaló jelek" vannak a szájában? Afta? Candida fertőzés? Esetleg torokfájás? Nem igazán lehet tanácsot adni, ha nem tudjuk, mire kéne.
2017. okt. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Pontosan nem is tudom. Én semmit nem vettem észre.

A pattanás és a herpesz kívül van és vélhetően nem ettől. Ezek látszódnának, de nincsenek. Csak valami apróság lehet, mert azért túl nagy tragédia nincs.

2017. okt. 25. 18:52
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ondónak nagy a fehérjetartalma. Előfordul, hogy a nő immunrendszere "hadba száll" a pasi ondójával szemben. Enyhe esetben okozhat ez is szájüregi panaszokat.
2017. okt. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonló problémákra használtam az ezüst kolloidot.Minden baktériumot megöl, nagyon csekély a mellékhatása. Nálunk is volt ilyesmi,de idővel az immunrendszer megszokja a másikét.Rossz esetben túlreagálja.
2018. szept. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!