Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk ti élveznétek ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti élveznétek ha a barátnőtök a feneketet simogatná markolná és ha nem akkor elfogadnátok hogy akkor ő sem engedi meg hogy hozzá érjetek a fenekéhez? 19/L

Figyelt kérdés

Ha én szeretnék a férfi fenekével annyira foglalkozni,hogy pl szex közben ha ő van felül akkor markolom,simogatom a fenekét az még belefér? A legtöbb férfinak ez nem tetszene?


Csak mert ha szerintem nekem egy férfi ennyit nem engedne meg akkor ő se fogdozza az én fenekemet. De akkor egyàltalán ne érjen a popsimhoz. Szerintem így lenne akkor fair dolog.


Csak mert engem az is izgatna ha a férfinak megpuszilhatnám a fenekét vagy a prosztatáját kényeztethetném. Ujjal, és szàjjal is ha tudnám. Megdugni nem merném,nem érzem magam olyan beálítottságunak, hogy felcsatolhatossal próbát tegyek. Viszont nem tartom mind ezt férfiatlannak és soha nem erőltetném senkire,ezen részt megértem ha teljesen TABU mert nekem is tabu az anál.


De a fenéj simogatás vagy hogy megmarkolom..az nagyon tetszene. Nekem is tetszhet lányként egy jó kerek fenék nem? Vagy ne is beszéljek erről majd a barátommal ha lenne?


Még annyit,hogy nem dacból nem engedném hogy ne érjen a fenekemhez. Szimplán zavarba ejtőnek találom nagyon,hogy ott is megérintsen majd a másik. De ha én is megtehetem amit ő velem akkor lehet nem zavarna és felolódodnék. Minden más esetben ha nemet mondana akkor csak rossz érzés maradna bennem.


19/L



2017. okt. 26. 07:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezzel nem lesz gondod. Ezek szerint még szűz vagy ahogy kivettem a szavaidból. Egy férfit vagy fiút inkább izgat mint zavar ha hozzáérsz, simogatod bárhol. Én azt elképzelhetetlennek tartom hogy a barátod ne érhessen a popsidhoz. Pláne szex közben. Úgyhogy simogassátok csak egymást jó sokat:) 38F
2017. okt. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen valahol megértem hogy elképzelhetetlennek tartja a férfi hogy ne érjen a fenekéhez a nőnek. De szex közben ez nekem is ugyan olyan fontos lenne. Én nem tartom ezt férfiatlannak,ettől nem lenne az. Igen,szűz vagyok még.
2017. okt. 26. 07:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A fenék tele van idegvégzôdésekkel, erogén zóna, szerintem mindenki szereti ha foglalkoznak vele.

Szex közben paskold meg vagy markolj rà!

F/37

2017. okt. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%
Először talán el kellene jutni az ágyig egy sráccal,aztán majd ráérsz ezen filózni.:)
2017. okt. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
29%
Mondom, hogy sok az ovis ma itt...mi van, oviszünet???
2017. okt. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha pl felül vagyok és megmarkolja a nő, szóval részemről teljesen rendben van, sőt be is jön akár smárolás közben is ha rámarkol vagy simogatja. Az análos témák mint a prosztata masszázs vagy hogy kézzel-szájjal izgassa az mondjuk nem jön be szóval azt kihagynám :) 27/F
2017. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
87%
Én imádom ezt, de kívánom, hogy ujjazzon is vadul, meg nyalja is ki alaposan. Sőt, úgy az igazi, miközven tövig a hüvelyben pumpálok és közben ujjaz a lány.
2017. okt. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20%
Gyere az én seggemet foghatod órákig. 34F
2017. okt. 26. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavar.
2017. okt. 27. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!