Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet élvezni az anális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet élvezni az anális szexet nőkét?

Figyelt kérdés
még nem próbáltam de érdekel a dolog, sokan mondják, hogy fáj meg hasonló! néha maszturbálásnál a fenekemet is ujjazom és azt kimondottan élvezem, ennek ellenére az anális szex fájhat?
2017. okt. 26. 11:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
az ujjad és egy farok között hatalmas különbség van. Szóval fájni fog szerintem rengeteg menet kéne ahhoz hogy már egy idő után kevésbé fájjon. (nem tudom nem próbáltam még nem is akarom mert fiúként nem tartom vonzónak.)
2017. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
60%
Fájhat, persze. Nyilván függ a partnered méretétől és technikájától.
2017. okt. 26. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
45%
Nem kell minden marhaságot elhinni, amit állítanak olyan nők, akik nem értenek a szexhez. Igenis lehet élvezni az anál szexet is, ha nem így lenne, akkor nem lenne annyira népszerű ez a szexuális módszer. Csináld nyugodtan, de figyelj oda arra, hogy rendben legyen minden, és ha lehet te is szólj bele a dolgokba!
2017. okt. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Biztos lehet, én sem próbáltam még, de nyalták és ujjazták már a fenekem, azt élveztem. Fejben dől el szerintem. Fájhat, ha durván, hevesen csinálják és síkosító nélkül.
2017. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%

Szuper élmény - csak rá kell készülni!

Elsőre egy kisebb farkú, normális pasival próbáld, aki képes uralkodni magán és odafigyel rád!

Előtte ne egyél pillangósokat (bab, borsó stb.), és lehetőleg előtte vagy kakáljál, vagy beöntés... (ez látszólag illúzióromboló, de jobb, mint ha az akció közben teszed össze magad! Ha ezt betartod, és nem mindennap csinálod, hanem kéthetente, havonta (én zt teszem) akkor nem fognak a záróizmok elgyengülni!

Viszont hatalmas élmény, megéri a fáradozást, a rákészülést!

2017. okt. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
23%
Én régebben beszélgettem egy csajjal, aki csak így tudott elmenni szex közben.
2017. okt. 26. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Mindenki másképp csinálja...:)
2017. okt. 26. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
56%
Ha azt élvezed, akkor ezt is fogod, ha nem cseszik el erőszakossággal. Síkosító, fertőtlenítés, és jó lesz az.
2017. okt. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%

Beteg elme aki férjed rá, legyen nő vagy férfi.


Amúgy csak halkan jegyzem meg, hogy az a férfi aki élvezi a dolgot az kezdjen el gondolkozni azon, hogy vajon mennyire van jelen benne a homoszexualitásra való hajlam. Ugyanis az analt a bzzzik élvezik mert ingerli a prosztatajukat.


Na jó analozgatast ezután. :D

2017. okt. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
72%

9-es

Ha valaki szeret nővel csókolózni akkor tuti hogy pasival is csókolózna, ugye??

Ha valaki élvezi az orális szexet nővel az tuti hogy pasit is szopatna, ugye?


Te idióta vagy.

2017. okt. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!