Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki volt már ilyen nyomorul...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen nyomorult, kiszolgáltatott, érzelmileg kasztrált állapotban/helyzetben? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Kb 3 hónapja lett vége egy kétéves kapcsolatomnak. Én voltam aki alszúrta, én vagyok a hibás...szeretem még, nagyon.

A minden napjaim azzal mennek el, hogy nem mozdulok ki, fekszem, gondolkodok és próbálom gyógyszerekkel elnyomni a hiányát, és megtörni az iránta érzet szerelmet.

Na jó, néha azért kimozdulok...sétálok, meg ilyenek. Baratátaim nincsenek, se ismerőseim, a családom őrültekből áll.


Ismerem magam, tudom milyen vagyok, sokáig tartanak az érzelmeim, évekig...és olyan nyomorék vagyok, olyan nyomorult a személyiségem, hogy......nehéz leírni.....szóval.......sokáig így leszek. Egyedül, nem kell senki....azt szerettem volnabmegkérdezni, hogy szerintetek mi segítene?

Semilyen kapcsolatot nem akarok, gyűlölöm, utálom, megvetem magam, köpök magamra, hogy tudtam úgy viselkedni azzal akit szeretek és aki viszont szeret engem.


Tehát? Van valaki aki ilyen helyzetben volt? Mit kell ilyenkor tenni? Nem mehetnek elnaz évek azzal, hogy szenvedek....vagy?

24f


2017. okt. 26. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom mit tegyél. Őszintén nem,de egy dolgot semmiképp! Lehet;hogy most nehéz,de tarts ki valami szép és új reményében.
2017. okt. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Ramone ***** válasza:

Jó tanács: sose Told fullba a kretènt!

Rinyálsz mint egy 12 éves csitri aztán várod a csodát meg ide irkálsz hogy valaki szóljon hozzád... Szánalmas vagy azt az időt amit az önsajnálatra forditassz eltölthetnèd hasznosabban is és akkor nem lennél ilyen nyomorék lúzer

2017. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez nem ilyen egyszerű. Próbáltam nem figyelni a “dolgokra”. Próbáltam hülye módjára hátrahagyni azt, hogy “mit tettem” már megint. De nem megy. Most túl nagyot hibáztam. Túl messzire mentem. És ezt nem lehet a szőnyeg alá söpörni.

Az öngyilkosság menne, de nem tehetem. Eljutottam oda, hogy tisztán, épp ésszel és elmével felmértem a helyzetet, logikusan, racionálisan, beszámíthatóan...nem látom értelmét a dolgoknak.

Feladtam mindent, munkát, célokat stb-ket.

Nem eszem...járok dokihoz..de semmi....eltünt az élet belőlem.

Nem rinyálok, nem verem a nyálam mint egy 12 éves, pusztán a száraz tényeket közlöm, tömören, nyersen.

2017. okt. 26. 23:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!