Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek bejön Jordán...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejön Jordán Adél külsőre?

Figyelt kérdés

Aki nem ismeri itt egy szám tőle:

[link]


2017. okt. 26. 23:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Közönség soraiban jobbat.
2017. okt. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, annyira nem, de mégis van benne valami...
2017. okt. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hmmm, aha.
2017. okt. 27. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem igazán.
2017. okt. 27. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Jajj, hát nagyon nem. Ennek olyan madár feje van, szerintem ez jöhetett egyik este szembe a sötét utcán, mikor Hitchcock ihletet kapott a mesterművéhez. Ezt tényleg a gólya hozta, de mivel nem kellett senkinek visza is vitte a saját fészkébe, felnevelni. Te jó ég, egy ekkora verebet etetni, vihetnéd haza talicskaszám a szotyit, nembeszélve róla, hogy pusztán szolidaritásból le kéne mondani a csirkehúsról meg a tojásról... Most komolyan, hány mélyszegénységben élő roma családot lehetne jóllakatni egy héten keresztül, ha ezt grillezve megsütnéd, kakukkfüves szárnys főszersóval...én tudom, sokat.

Szóval a lényeg, hogy: nem!

2017. okt. 27. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon jó kis csaj, tetszik hogy nem egy átlagos tucatlány. Van az arcába valami különleges. Amikor először láttam róla képet, azt gondoltam hogy tuti valami arab, vagy perzsa vér van benne.
2022. nov. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jó kis hippy cigó bula

Tömném…

2022. dec. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!