Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért szexelnek egyre többet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szexelnek egyre többet és egyre fiatalabban a csajok?

Figyelt kérdés

2017. okt. 27. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
valami fiatal kiscsaj nekem is jó lenne :D
2017. okt. 27. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hol??? Ott akarok lenni ahol ez van! :P

f29

2017. okt. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert viszket a nunijuk.
2017. okt. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mutass már egy ilyen helyet, mert akkor kikormolnék pár kéményt ott. :D
2017. okt. 28. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
38%

Inkább éljék ki magukat és ne úgy alapítsabak családot hogy Apuka volt az első vagy a második pasi

Mert aztán az lesz mint a szüleimnèl 27 év házassàg 32 éve vannak együtt

Meg van bolondulva és bagy valószínűséggel felszarvazza Apámat aki sajnos csak gondolja de nem tudja bizonyítani

Én majdnem 19 voltam mikor kezdtem

23 N

2017. okt. 28. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 hájaaa ***** válasza:
100 éve 14éves csaj már házasodott, akkor most vagy akkor voltak fiatalabbak a nők a szexhez? Fejlődik a világunk de ne feledjük a történelmet sem
2017. okt. 28. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12%

6. A házasodás és a dugás az azért két eléggé eltérő dolog. Nem tudom, ebben miféle "fejlődést" látsz, ez inkább degenerálódás.


Kérdező, amúgy azért, mert úgy gondolják, nekik minden jár. A fiatalok akarják irányítani a világot, és hogy nekik minden meglegyen, és minden úgy legyen, ahogy ők akarják. Lásd, az iskolában órákon is már ők diktálnak lassan, a tanár meg elbújhat, mert ne mondja meg nekik senki, mit csináljanak. Szex, szórakozás, szabadság jöhet, kötelességek, tennivaló, fegyelem az nem kell.

2017. okt. 28. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is jöhetne... Boldogan megadnám nekik amire vágynak ;) ;)
2017. okt. 28. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!