Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párkapcsolatban élő férfiak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élő férfiak, ti hogyan élitek meg, ha kevés a szex?

Figyelt kérdés
Mondjuk ha ti legalább naponta szeretnétek, de a barátnőtöknek elég a havi 3-4alkalom.

2017. okt. 28. 02:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az hogy már százszor el akartam válni,szeretők,szenvedek,alvászavarok stb.
2017. okt. 28. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, én ha tehetném naponta 100x csinálném :D
2017. okt. 28. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Elég pocsékul. Főleg úgy hogy az elején nem ez volt. Hiába szereted a párod nagyon ez tényleg egy borzasztó nyomás hogy nem tudod mit tegyél megcsalni nem akarod de egyre többet gondolsz rá és ha jön egy olyan csaj akinek nem tudsz ellenállni akkor nem is fogsz tudni.Utána meg jön a lelkifurdalás..... én még tartom magam most épp 3 hét szexmentes időszak után de egyre nehezebb sokkal stresszesebb is vagyok tőle. Közbe meg kapod a féltékenykedést csak nem értem mire föl mit várnak így az embertől.....
2017. okt. 28. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Megértelek és ha újrakezdhetnéd a vágyaid miatt ugyanabba a csapdába kerülhetsz mert hiszel,ahelyett hogy tárgyilagosan látnád a jeleket,hogy működni fog vagy sem.
2017. okt. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
havi 3-4 alkalom pont többszöröse lenne, mint a havi, 2havi 1x
2017. okt. 28. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
56%

Legalàbb napi 1-2 x lenne jó

De ugye 3 műszak mellett és egy 10 hós baba mellett nem könnyű 4 hónapja nem szexeltünk

Petting volt de a szexig nem jutottunk el mert a kicsi felébredt. Mire vissza aludt elszállt az ihlet.

Ingerlékenyebb vagyok de ez van majd egyszer lesz szex talán.

23 N

2017. okt. 28. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Bocs hogy Nőként írtam de épp aktuális
2017. okt. 28. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
72%
Rosszul...a férjemmel nincs szex, állandó partnert nem lehet találni, mert vagy tárgyként kezelnek vagy lelépnek stb. A lelkiismeretfurdaláson már rég túl vagyok. Nem pont az orgazmus hiányzik, hanem egy férfi közelsége, intimitás, összebújás, hogy érezzem kellek valakinek. Bocs, nő vagyok én is.
2017. okt. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Elég rosszul. De az meg még gázosabb, hogy sok nő azt hiszi, hogy szex nélkül is minden rendben van. Hát nem. Ez olyan dolog, hogyha ő hiányolná azt, hogy nem mutatom ki, hogy szeretem, én meg elütöm ugyan ezzel a dumával, hogy attól még jól megvagyunk.
2017. okt. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
Na látom nem csak én vagyok ebben a cipőben.... férjes asszonyok lehet írni hátha összehozunk valamit
2017. okt. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!