Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van hogy az utóbbi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van hogy az utóbbi időben elég sok fiatal lánnyal volt dolgom? Igaz minden esetben csak szex, és általában többszöri alkalommal.

Figyelt kérdés
Kezdődött mindez 36 éves koromban 10 évvel ezelőtt, akkor egy 17 éves lány nézett ki magának, fél éven keresztül szexuális kapcsolatunk volt, utána mondjuk "egészséges"-nek mondható 10 évvel fiatalabb lánnyal voltam, aránylag sokáig 4 évig, utána 2014-ben a 40. szülinapomon egy 25 éves lánnyal kavartam, aztán tavaly nyáron egy 18 éves lány jött el velem nyaralni, most meg egy szlovák 18 éves csaj van rám állva, vele is lefeküdtem már. Ami ebben a sztoriban félelmetes, hogy nem én futkosok utánuk, jelenleg egy 28 éves csajjal szoktam lefeküdni ő 11 évvel ezelőtt nagyon szerelmes volt belém, nem értem ezt az egészet, mert nem tartom magam huu de menő pasinak, jó humorom van, és hiába vagyok 43, mindenki 27-30 évesnek saccol.
2017. okt. 28. 08:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha nem bírsz velük, küld a jobbakat hozzám. ;)
2017. okt. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
szerencsés vagy,igaz sokszor hallom hogy a fiatal csajok mostanság szeretik a tapasztalt pasikat mert a mai fiatal fiuk elég puhányak és ugy néznek ki mint a kislányok,de sajna nekem még nem sikerült egy fiatal csajt sem felszedni,pedig szivesen lennék valakinek a tanárbácsija:)
2017. okt. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Írod, hogy 27-30 évesnek gondolnak a külsőd alapján. Örülj neki, hogy jól tartod magad. A tizenéves lányok az érett férfit látják benned. Ami bejön. Aki már nem éretlen siheder, biztos támaszt ad, felnézhetnek rád.

Ha nem lenne barátom, lehet hogy nekem is bejönnél.

2017. okt. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
"Utóbbi időben", erre kezded azzal, hogy minden 10 évvel ezelőtt indult.. Amúgy meg miért kell erre magyarázat? Mindig is voltak nők, akik nevesedtek az idősebbekre.
2017. okt. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Elnézést "kezdődött mindez 36 éves koromban 2010-ben" így pontos ! Egyébként előtte 95-2010-ig házasságban éltem. Aztán válás után kezdődött ez az egész, 36 éves koromban a Lidl-ben a pénztáros néni meg kérdezte, hogy elmúltam e 18 mikor dohányárut vásároltam :D
2017. okt. 28. 10:11
 6/11 anonim ***** válasza:
A sok szteroid;(
2017. okt. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem az elmúlt 10 év szinte pár évnek tűnt, szóval ez relatív, amióta meg külföldön élek még gyorsabban repül az idő.
2017. okt. 28. 10:14
 8/11 A kérdező kommentje:
Még csak ki se próbáltam a szteroidot, tini koromban 10 évig verseny szerűen atletizáltam, hosszútávfutó voltam, utána úsztam, és mindig fizikai munkát végeztem, a családban anyai ágról van ez a fiatalos kinézet, őt is mindig 10-15 évvel fiatalabbnak saccolják, és amikor dolgozni kell, még most is kenterbe ver néhány húszon évest, miközben 2 év múlva nyugdíjba megy.
2017. okt. 28. 10:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Elborították az agyam az évszámok....

Valószínűleg azért van ennyi fiatal, kielégítetlen csajszi, mert a mai ifjonc kanok egyre inkább úgy néznek ki, mint a tinilányok. Örökké magukkal vannak elfoglalva, a maradék időben meg a telefonjukat baszkurálják.

Szóval csapj bele a lecsóba. Én addig viszem az ágyamba az értelmesebb fiatal fiúkat ;)

2017. okt. 28. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
én 21 vagyok és egy 38 évessel van behatárolhatatlan kapcsolatom fél éve..:) Imádom, hogy tapasztalt, szex közben mindig tudja, hogy mit akarok és mellesleg felnézhetek rá a mindennapi életben. Vele érzem jól magam...nem a saját korosztályommal. Elég érett hozzám.
2017. okt. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!