Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz ha ilyen dolgok izgatnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha ilyen dolgok izgatnak már kiskorom óta?

Figyelt kérdés

Szexuálisan vonzódok a női szájhoz.Felizgat,ha egy lány hatalmasra tudja nyitni a száját.Izgat a torok,a fogak,a nyelv,a széles száj és a hosszú,erős állkapocs is.Ugye a hosszú állkapocs azt is jelenti,hogy nagy szája van.

Persze nem csak ez izgat,hanem maga a lány is.De azért fontos nekem,hogy egy lány nagyra tudja nyitni a száját.



2017. okt. 28. 13:30
 1/8 anonim válasza:
31%
Ha te is lány vagy akkor igen, mert azt jelenti hogy te a lányokat szereted vagy is leszbikus vagy
2017. okt. 28. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok
2017. okt. 28. 16:35
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretem... főleh a farkam bene van...
2017. okt. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3: szinten! Szajbaelvezes top1!
2017. okt. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Menj el fogorvosnak. :)
2017. okt. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, lány vagyok és egy banánt le tudok nyomni egyben, aztán kihúzom sérülés nélkül:)
2017. okt. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Beteg vagy! Senki nem kíváncsi rád!
2017. okt. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
#6 egy csodálatos lány vagy!:)
2017. okt. 30. 20:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!