Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha férfiak anális izgatásáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha férfiak anális izgatásáról van szó, mindenki írja hogy ez normális; prűd, maradi aki nem szereti vagy bu zisnak tartja, stb. Ha nőket akar férfi "meganálozni", akkor "az a lyuk nem arra van", "az kimeneti nyílás", stb-stb. Miért?

Figyelt kérdés
Már elvileg heteró emberek között elfogadottabb férfiak seggével foglalkozni szexuálisan, mint nőkével?
2017. okt. 30. 12:37
 1/5 anonim ***** válasza:
86%

a nő a "lyuk", de azt is tiszteletben kell tartani, ha nem akarja análisan!


az anya csavar és az apa csavar sem véletlen így van elnevezve, vagy aminek van "anya része" és "apa része" arról kapta a nevét, hogy az egyikbe dugnak valamit a másik meg ugye ami belekerül :)


ha pusztán szexuális téren nézzük, mindenki csinálja azt amit élvez ami számára és a partnernek belefér :)

2017. okt. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

1. Nem tudok veled vitatkozni, mert jókat mondasz. Én szeretem a lányok fenekét is nyalni puncinyaláskor (ha tiszta és borotvált és amúgy nagyon sok lány ezt engedi), de még ujjazni vagy análozni sem akartam egy lányt sem magamtól, mondjuk ha egy kérné, akkor nem mondanék nemet. Ugyanígy a seggem szexuálisan tabu.

Csak az itteni kontrasztra csodálkoztam rá, amikor arról van szó, hogy nőket "análozzanak meg" valahogy, vagy férfiakat. A példákat fentebb a kérdésben leírtam.

2017. okt. 30. 12:44
 3/5 anonim ***** válasza:
61%

Azért mert van egy hangos női többseg aki undorodik a női análtól és csak azokra a kérdésekre kattintanak amik a női popsi dugásáról szól, hogy leírhassák, hogy "attól egy hatalmas nagy kráter keletlwzik az ánuszod helyén, 2 év alatt bele is halsz", stb.

Míg a prosztata masszázsos kérdésekre a felvilágosúltabb férfiak és nők kattintanak.


De az előbbi réteg az még akkor is odadobaja egy női popsi ba _szós kérdésemhez, hogy "előbb megnézném, hogy téged qurnak egy 20 cm-es műpénisszel", ha azt is belefogalmazom a kérdésem leírásába, Hogy SZERETEM A PROSZTATAMASSZÁZST!

2017. okt. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
22%

Ez tipikusan a meleg lobbi.

Nagyon erősen nyomják magukat, minden oké, amit ők csinálnak és próbálják hétköznapinak beállítani.

Az a férfi, aki bepucsít és arra vágyik, hogy meg legyen dolgozva az ánusza, az hiába nővel van, minimum látens meleg.

2017. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kistál_és_a_bor ***** válasza:

Sokan egy egyszerűen képtelenek különbséget tenni.

Nem attól "homo' valaki, amilyen az ő testérzeti tudatossága, hanem attól, hogyha azt szereti, hogy bármi, amit csinálnak vele, azt férfi csinálja!

ápr. 23. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!