Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy a párom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a párom megszeresse az orális kényeztetést?

Figyelt kérdés

A párom nem szeret orálisan kényeztetni.

Már korábban is volt ilyen sejtésem, de eddig mindig "kimagyarázta", amiket meg is értettem. Sokszor van a szájában afta, ami tudom, hogy fájdalmas, így amikor olyan kijött, mindig megértettem, hogy nem akarja úgy akkor.

Megértem azt is, hogy mikor menstruálok sem csinálja, noha frissen cserélt tampon s zuhanyzás után kértem meg olyankor mindig.

De legutóbb épp vége lett a menzeszemnek, nem volt aftája sem, már nagyon vágytam orális kényeztetésre, jóval több mint egy hete, lehet, hogy két hete kényeztetett orálisan utoljára. Utaltam rá, hogy szeretném, mire annyit mondott rá, hogy most nincs kedve.

Szerintem nem szereti csinálni, pedig nem undorodik tőle, azt tudom. Én sokkal többször kényeztetem orálisan, nekem sincs mindig kedvem hozzá, miatta és a kapcsolatunkért viszont megteszem. Nem érzem kényszernek.

Így duplán rosszul esik, hogy nekem heteket kell várnom orális kényeztetésre. Olyan pedig, hogy magától, említés nélkül neki állt volna, alig volt eddig.

Én szeretem Őt nagyon, de nekem szükségem van a gyakoribb orális szexre.

Már említettem neki, hogy nekem fontos a szex, az orális szexből pedig többre van szükségem. Erre meg azt kezdte el mondani, hogy mert én túl nagy hangsúlyt fektetek a szexre, meg hogy akkor nekem nem is a személyisége fontos... holott... ez egyáltalán nem így van. Szerintem csak ki akarta magyarázni ezt az egészet.

Szerintetek mit tegyek? Ki a hibás? Mit javasoltok?


26/N



2017. okt. 30. 22:40
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
"Tegyél mézet a madzagra".
2017. okt. 30. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
88%

Egyszerű. Ne kényeztesd Te sem a száddal, ha ő sem csinálja.

Viszont ha szereted, fogadd el így. Ha nem tudod elfogadni, akkor nem szereted igazán, ahogyan ő sem szeret téged igazán, ha nem adja meg azt, amire vágysz

Ördögi kör...

2017. okt. 30. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeret sem téged igazán, sem az orált. Nekem is volt ilyen "pasim". 3x játszotta el velem azt, h ürített belém, de én nem kaptam semmit. Utána kihajítottam. Most egy olyan férfi van az életemben, aki imád, és majd bele akar fulladni a nunimba. Megőrül érte. Úgyhogy ez a nem mindegy, ha valaki igazán szeretne, nyalni is imádna téged. Azon gondolkozz el, h ezt meddig vagy képes így csinálni, annak a tudatában, h egy olyan fickóval vagy, aki nem is szerelmes beléd.
2017. okt. 30. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
100%
semmit,ha szeretne téged a kedvedért megtenné,de nemszeret,csak szóban,és önző is.
2017. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
14%
Azért azon kicsit kiakadtam hogy kiakartad magad nyalatni mikor megvolt. (Még ha nagylelkűen le is mostad a dzsuvát)
2017. okt. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
A menstruációkor való orális szexet a kapcsolatunk elején hoztam fel, csak megkérdeztem tőle. Nemleges választ kaptam, s utána már nem kértem meg sohasem, mikor megvolt a menzeszem.
2017. okt. 30. 23:14
 7/49 anonim ***** válasza:
54%

Nem tudom, hogy lehet undorodni a nyalastól... Lehet régebben volt ezzel kapcsolatban valami negatív élménye amit nem mer neked bevallani. Furcsa...

27F

U.i.: Nyalnijóóóó :P

2017. okt. 30. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
94%
Egyáltalán nincs igaza, számold csak össze magadban hogy egy hónap alatt hányszor van olyan h csak te kenyezteted, olyankor amikor nincs szex. Határozottabbak kell lenned vele, mert ha nem kapod meg tőle azt amit szeretnél, akkor nem tart jó irányba a kapcsolaototok. Elsőként ajánld fel neki h akkor te sem fogod őt egyoldalúan kényeztetni ha nem kapsz semmit cserébe.
2017. okt. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
13%
Amikor alszik ülj az arcára.
2017. okt. 30. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
51%

Mért baj az hogy én nem szeretem az édességet viszint a húsos kajáért odáig vagyok.

Nem vagyunk egyformák (szerencsére).Itt mindenki úgy beszél az orálról meg az análról meg a hármas szexról hogy aki ezekben nincs benne az nem normális.

Vedd tudomásul hogy nem rajong a pucidért. Ha erőltetni fogod, meg ultimátumot adsz akkor meg is utálja.

Én imádom a csajomat kinyalni, ő is imád szopni, van úgy hogy ennek ellenére nem akarjuk de egyikönk sem erőlteti.

2017. okt. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!