Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lesz ha a prostinál rögtön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz ha a prostinál rögtön elélvezek egymás után 2x?

Figyelt kérdés

Szűztelenítésre mennék és elvileg 1 órában 2x lehet élvezni... Mennyire reális, hogy kitudom tőlteni ezt az időt?

Ha mondjuk az első 20 percben elmegyek mind a kétszer, akkor utána mehetek is haza, de ugyanannyit fizettem?


Vagy hogy megy ez?



2017. okt. 31. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
91%
Utána, ha szimpi vagy neki még beszélgethettek, de ennyi. Ha elmész kétszer ott csókolom van vége a műsornak bizony.
2017. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Alkudozni ne próbálj, ha 10 perc alatt mész el kétszer, akkor is 1 órás árat kérnek, tehát ha megpróbálsz visszajárót kérni, akkor úgy kibsznak, hogy a lábad se éri a földet vagy előkerül egy strici a másik szobából hirtelen :)
2017. okt. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Szóval ha végzek az első 20 percben, akkor méf maradhatok 40 percet dumálni?

Pont azért szorulok lakásos lányra mert szociális fóbiám van.


Akkor lehet fél óra célszerűbb lenne, de ott ahogy néztem meg csak 1 élvezési lehetőség van és az meg lehet megtörténik az első 5 percben. :/


Akik így veszítették el azok írhatnának, hogy nekik hogy volt.

2017. okt. 31. 19:35
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszi a privit, de én csak a lányokat szeretem... :)

Azért nem ott írok vissza mert a valódi, teljes nevemen vagyok regisztrálva.

2017. okt. 31. 19:41
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Én nem így vesztettem el, de lányoknál elég sűrűn megfordulok :D Szóval igen 1 órában két élvezés, ha ez megvolt, akkor utána igen lehet még beszélgetni, ha van miről és a hölgy is vevő rá. Fél órában 1 élvezés van, ha azt ellövöd, akkor ennyi, menet közben nem is igen tudsz változtatni, hogy na akkor maradok még egy fél órát, mert be vannak táblázva a lányok általában.


Szerintem verd ki előtte kétszer és utána menj a lányhoz így elég lesz a fél óra is és nem mész el olyan hamar legalább. Közben megnézed, hogy tetszett, tapasztalatot szerzel és utána egy másikhoz meg befizetsz egy órára.

2017. okt. 31. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
68%
Verd ki előtte néhányszor, úgy tovább fogod bírni, meg egyébként óvszerrel majd másabb lesz, abban nem fogod annyira élvezni, mert egy csomót felfog a gumi.
2017. okt. 31. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
87%
Nálam lehet siman többet is ha nem durva valaki. De ált 1 v. 2x mennek el a pasik.sokan meg simogatózást akarnak utana es azzal megy el az idő a szűz pasik meg főként
2017. okt. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Utolsó! Ha nem nagy kérés elküldöd privátban a profilod?

Nem fogok rá válaszolni, de valamikor lehet felhívlak... Ha nem lenne gond.

2017. okt. 31. 21:18
 9/14 anonim ***** válasza:
35%

7-es


nekem is küldd, én is szűz avgyok sajnos...

2017. okt. 31. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7-es nekem is, ha lehet.
2017. nov. 1. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!