Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Edzes, sportolas kozben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Edzes, sportolas kozben megtortenhet, bekovetkezhet az erekcio fiuknal?

Figyelt kérdés
Hogyan szuntethetjuk meg?

2017. nov. 1. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
bekövetkezhet bizony! de ahogy bekövetkezik el is mulik magától!
2017. nov. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Néha előfordul. Jó érzés, én nem szűntetném meg. Ha észreveszik? Na bumm, egyrészt tök természetes dolog, másrészt senkinek nem kötelező ezt bámulni.


Amúgy, ha zavar akkor maszturbálj mielőtt edzésre mész. Akkor már sokkal kisebb az esélye, hogy megtörténik.

2017. nov. 1. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Csak eszembe jutott a témával kapcsolatban: Soha nem volt éjszakai magömlésem, ellenben az első élvezésem egy tesi órán volt, amikor is 3000 méteres futás szintidő felmérés volt. Hát úgy az utolsó pár körben annyira belehúztam, hogy akkor történt ez a nagyon meglepő dolog. A kék kis tornanacin aztán sötét foltok jelentek meg. :)
2017. nov. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor ez nem ciki
2017. nov. 1. 15:18
 5/6 anonim válasza:

Persze, mivel az erekciót az okozza, hogy a barlangos test vérrel telítődik.

Az edzés pedig fokozza a véráramlást.

2017. nov. 10. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel meleg vagyok, nekem az öltözőben is állt a cerka rendesen, és hiába a feszülős boxer, a körvonala kilátszik, de nem zavartattam magam. Ha meg valaki bámulja, akkor váljék egészségére, ha valakit zavar, akkor azzal én nem tudok mit kezdeni.
2018. jan. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!