Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Strapon kedvelő lányok! Volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strapon kedvelő lányok! Volt már olyan, hogy elsőként ti kezdeményeztétek a szexet felcsatolhatós műpénisszel vagy a srác kérte?

Figyelt kérdés

2017. nov. 1. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
23%

Ex kérte.

Véresre bsztam a lyukát majd leköptem

Többet nem kérte

De onnantól kezdve a csicskám volt amíg nem dobtam ki.

Onnantól kezdve nem volt férfi a szemembe

2017. nov. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Esetleg olyan, aki a valóságotnírja le, illetve akinél izlésesebben ment a dolog?
2017. nov. 1. 17:07
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elso az kis kamu ...
2017. nov. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én gyakran szivattam a srácokat ezzel, h nekem ez a perverz fantáziám, de ez egy vicc volt, és próbáltam egyértelművé is tenni... Nem izgatott a dolog. Az exem is eljátszotta h nincs az a pénz, aztán egyszer, mondta h igazából erre vágyik, persze el is vörösödött rögtön :D

Megrendeltük a neten, és totál meglepett h attól h nem izgat még izgalmas volt megrendelni, felpróbálni... tiszteletet parancsoló műszerszám :D exem is kiakadt első pillanatra, ott láttam rajta h mintha megbánta volna :D

de aztán kiderült h az anális téma sem olyan újdonság neki, úgyh szép lassan kipróbáltuk, ő rettenetesen élvezte, de nekem se volt rossz. Izgalmas volt a helyzet, inkább úgy mondanám.. Néhányszor tartottunk ilyen szerepcserét. Nekem ő attól még ugyanolyan férfias maradt :) pedig egyszer még a harisnyámat is felvette. csak hát a sors úgy hozta h szétváltunk.


A barátomnak esze ágában sincs ilyesmi, pedig őt is heccelem vele xD

2017. nov. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szerencsés volt a srác, hogy ilyen barátnője volt.
2017. nov. 1. 18:17
 6/7 anonim ***** válasza:

Ilyen nő még ?

Úgysem mersz írni.

2017. nov. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 KittyhOWO ***** válasza:
100%
Nálunk én voltam az aki felhoztam a dolgot, nekem nagyon izgatta a fantáziám , nem is csalódtam a dologban és még párom is megszerette egy - két alkalom után, azóta is élvezettel csináljuk :)
2021. márc. 7. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!