Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, szeretitek a szub...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, szeretitek a szub lanyokat? 18l

Figyelt kérdés
Én is az vagyok és az előző pasimnak kb a második szexnél mondtam hogy folytogasson de nem akart azt mondta hogy soha nem bántana egy nőt ezzel a legtöbb srác igy van? Szex közben sem durvulnatok egy kicsit sem?
2017. nov. 2. 17:46
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Durvulni? Maximum bugyi szaggatásig. 😊
2017. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nem lesz mai napra már sok a sub csajból? :D
2017. nov. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szub csajokra mindig van kereslet.
2017. nov. 2. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Ha már eléggé ismerem a nőt, és valóban megbízunk egymásban, én csak akkor tennék ennek eleget, hozzáteszem örömmel, kicsikét "megfűszerezve"...


Pusztán nem illettetek össze dominancia-alávetettség szempontjából.


19F

2017. nov. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Én is szub lány vagyok és sajnos az az észrevételem, hogy nagyon sok embernek ez nem jön be.
2017. nov. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Oh pedig itt gykn rengeteg Tapasztalt Dom van nem is értem hogyhogy nem harapnak az ilyen kérdésre .

Hol vannak ezek a profi Domok?

2017. nov. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
6-os azok már priviben tesznek vesznek, közben a "18 éves kislány" meg erre masztizik. Írja a kislány nekik írd le mit tennél velem, szokásos fospermet a sok marha meg leírja neki, közben a kislány ír 1-2 szót, hogy mmm, jajjj, húúú és közben meg masztizik :)
2017. nov. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

igen szeretem, főleg azokat akik nem csak az ágyban subok és lehet velük izgalmasan játszadozni :)

a fojtogatás nem vágyam, de csináltam már, meg a légzés kontrollt is (azt pl szeretem)


24F

2017. nov. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Hát kedves hetes nem épp és még a próbálkozás sem jó de azert az érdekelne hogy nem érzed magad esetleg k**va idegesítőnek?
2017. nov. 2. 18:27
 10/17 anonim ***** válasza:
Most, azért idegesítelek, mert lebuktattalak? Vagy, miért érezném azt, hogy idegesítő vagyok, mikor nem is neked írtam, de mégis magadra vetted. Amikor én még kis srác voltam salalalaala Papa Maci te vagy az , lebuktál kis genya!!!!
2017. nov. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!