Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kell egy könnyüvérű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell egy könnyüvérű lányhoz úgy nyíltan szexuálisan közeledni, hogy ne kövessek el zaklatást se azért?

Figyelt kérdés
A csaj 17 én 19 éves vagyok.

2017. nov. 2. 19:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
megadod a szamat
2017. nov. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Elegendő összeget fizetsz neki.
2017. nov. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem prostituált, maximum ribi. És fiatalkorú...
2017. nov. 2. 19:13
 4/13 anonim ***** válasza:
,szia! Nem akarsz meginni valamit esetleg elmenni valahova ketten?’ Ha konnyuveru es kellesz neki, igent mond. Eloben meg nem nehez mar aztan foleg 1-2 ital utan.
2017. nov. 2. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%
Látod, a ribаnc még a prostituáltnál is rosszabb. Azok legalább tisztességesen beárazzák magukat.
2017. nov. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

4. Köszi!


5. De legalább ő csak olyannal szexel aki bejön neki, miért is ne lenne ehhez joga, akár minden nap ha ő úgy érzi?


Amúgy én nem ítélkezek.

2017. nov. 2. 19:18
 7/13 anonim ***** válasza:
47%
háromszor megkerülöd miközben a nemiszervéhez dörgölöd a farod, majd a leköpöd és a hajába vered
2017. nov. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
A prostituáltnak is joga van megmondani, ha nem akar valakivel lefeküdni, ők sem mennek el akárkivel. Ahogyan pl. egy autót sem feltétlenül adnak el bárkinek, aki levágja a pénzt az asztalra, úgy a test áruba bocsátásánál sem kötelező érvényű az összeg megléte.
2017. nov. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Oké, én őket sem ítélem el...
2017. nov. 2. 19:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem követsz el zaklatást attól, hogy nyíltan szexuálisan közeledsz felé. Zaklatásnak akkor minősül, ha azt mondja, hogy "nem" (vagy egyértelműen nem akarja), és te ennek ellenére folytatod. 14 év alatt nem mehetsz bele.
2017. nov. 2. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!