Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok milyen izű a sperma?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok milyen izű a sperma? Ki az aki szereti és ki az aki nem?

Figyelt kérdés

2017. nov. 3. 06:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Kóstold meg most miért más véleményére vagy kíváncsi, mikor lefejed magad megkóstolod és eldöntöd magad.
2017. nov. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
61%
Finom, tejízű.
2017. nov. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#1 nek teljesen igaza van. én is kíváncsi voltam és meg is kóstoltam. Nekem nem jött be az íze.

Amúgy szerintem senki sem szereti az ízét, csak a párja öröméért teszi meg.

2017. nov. 3. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
51%
Tévedsz, #1/3, a szerelem nagy úr. A szerelmes nő a párja minden porcikáját szereti, nem undorodik a szagától, attól se, ha pl. izzadt, és jónak találja a nyálát is, és bizony a spermáját is! Persze a férfi is, ugyanúgy.
2017. nov. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
61%

Függ attól, hogy mit eszik az illető, de attól is, mennyire hat rá. Volt olyannal dolgom, aki dohányzott, ivott is, és semmi rossz íze nem volt, de találkoztam olyannal is, akinek érezni lehetett a nikotint a spermájában.

Egyébként sós egy kicsit.

Én nem szeretem, de nem is undorodok tőle.

2017. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom,de spermafuggo vagyok.

N

2017. nov. 4. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nyerstészta ízű
2017. nov. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!