Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez mennyire normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

Nagyon sok szexre van szükségem. Minden nap 2x-3x egymásnak esünk a párommal, aki nem bánja, de azért elég lenne neki kevesebbszer is, azt mondja.

Az normális ha megveszek a szexért, már 2 napja nem csináltuk, mert megjött, de borzasztóan hiányzik. Szexmániás vagyok, vagy ez még egészséges kategória?

19L



2017. nov. 4. 17:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Bár nekem lenne ilyen barátnőm
2017. nov. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez még normálisnak mondható. Főleg azért, mert egy hosszútávú kapcsolatban már nem lesz ennyi, nem is fogsz feltétlenül ennyire vágyni, mert már nem lesz olyan izgalmas a partner számodra, jönnek a szürke hétköznapok, a megszokás, akkor meg annyival fog csökkenni az együttlétek száma, hogy még az is bőven kielégítő lesz számodra.
2017. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem vagy szexmániás. Csak szereted a szexet.

Én szexmániás vagyok, és mindig mással csinálnám. Nem tudok leragadni egy pasi mellett sem.

2017. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
Szívesen lecserélném a jelenlegi barátnőm rád. Pont ez a probléma, hogy ő meg havonta egyszer akarna, akkor is akkor, amikor épp a legmélyebb álmom alszom.
2017. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ha egy nap kimarad, már ki vagyok akadva. A napi kettő lenne az ideális, de általában jeti 5-6 szokott lenni. Szerintem abszolút normálisak vagyunk. ;-) 28N
2017. nov. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Maszti?
2017. nov. 4. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A maszti nem az igazi nálam. Lehet valamit rosszul csinálok, de ha a párommal vagyok, akkor szinte mindig van orgazmusom, masztinál viszont rit
2017. nov. 4. 23:35
 8/8 A kérdező kommentje:
*ritka, hogy van. :D
2017. nov. 4. 23:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!