Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, Lányok! Van olyan, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, Lányok! Van olyan, hogy nem tetszik nektek egy farok? Tegyük fel, hogy a hozzá tartozó férfi bejön.

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy formája, eresség stb.. (a méret itt most kivételesen nem téma) :D

2017. nov. 4. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy van alapvetően az ápolatlan nem tetszik de azon kívül lehet görbe akármilyen mert nem nagyon fogom érezni szex közben úgy sem de a lényeg h így ápolt legyen
2017. nov. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem volt még olyan, ami nem tetszett volna. Pedig nem egyforma farkakhoz volt szerencsém. :)

Ha vágyok valakire, aki amúgy ápolt és kölcsönösen foglalkozik velem, akkor pont nem érdekel, hogy milyen a formája, kinézete, vagy a mérete a pasinak.

2017. nov. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%

Maga a farok látványa engem taszít, pedig nem vagyok leszbi.

Szóval nekem egyik sem tetszik.

Biztos velem van baj, de egy-egy farokszelfis gyakoris hőstől szívesen dobnék egy hátast...

2017. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az a taszito amikor a bor ala ilyen golyok vannak beultetve.. De ugy egyebkent legyen apolt a tobbi nem szamit 26N
2017. nov. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Szerintem nagyon undorítóan néznek ki
2017. nov. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nem volt még ilyen
2017. nov. 4. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
91%
Én az összes péniszt imádom egytől-egyig!! De nagyon :)
2018. jún. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!