Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 16 évesen korai az első szex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 évesen korai az első szex egy lánynak? (nem rólam van szó) 19l

Figyelt kérdés

Szoval tisztázzuk nem rólam van szó csak érdekel a ti véleményetek is mert beszéltem egy haverommal és ő azt mondta szerinte korai szerintem meg nem szerintetek?

És amúgy onnan jött a téma hogy én akkor 16 voltam ő meg még most sem (18 éves) de persze szerintem sincs elkésve


2017. nov. 4. 17:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez nem korfüggő. Nyilván ne egy 14 éves szexeljen.

Valakinek még 18 évesen sem kéne, valaki meg 16 évesen is eléggé tisztában van az alapvető dolgokkal és fel is van rá készülve testileg-lelkileg egyaránt.

2017. nov. 4. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem az.


Korai az mondjuk a 13-14.

2017. nov. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem korai. Fizikailag nem biztos, de lelkileg tuti. De ezt mindenkinek magának kell tudnia és éreznie igazából.
2017. nov. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%

Attól függ, hogy 16 évesen mennyire érett meg agyilag.

Én 16 évesen még focizni meg bringázni vágytam és verekedtem a szomszéd srácokkal, pedig nőnemű vagyok. :)

Nálam 19 évesen jött el a “próbáljuk ki milyen” állapot. 18 éves koromig nem is volt pasim.

2017. nov. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát... Alapvetően azt mondanám, hogy nagyanyáink már szültek is 16 évesen, szóval biztos nem korai, de azok a lányok, akik akkor voltak 16 évesek, amikor én... Hát sokkal többet hittek magukról, mint amilyenek valóban voltak. Minden esetre én utólag sem gondolom korainak, ha az évek számát nézzük. Inkább azt tartom gáznak, hogy 16 éves létükre milyen visszamaradottak tudnak lenni az emberek - a fiúk is.
2017. nov. 4. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Régen 16 évesen előbb felnőttek a nők,de a mostani 16 évesek gyerekek...agyilag meg főleg.Szerintem a 20 éves kor pont optimális erre,de manapság a sok kis hülye között ez gáz és lépten-nyomon dugni akarnak az agyi fejlődés helyett.Amúgy egy 16 évesnek a teste messze elmarad egy fejlett nőétől,csak sok aberrált állat szereti dugni ezeket a lányokat,így rontják el a mostani fiatalokat...sajnos.
2017. nov. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
... Azért mutass nekem olyan nőt, akinek a teste versenybe szállhatna bármelyik 18 évesével! :D
2017. nov. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nyisd ki a szemed akkor!
2017. nov. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én 16 évesen veszítettem el a szüzességemet. Sokat vaciláltam előtte, nem korai-e, de nem azon, hogy számomra az-e, hanem hogy mennyire elfogadott. Jobban belegondolva fogalmam sincs, ez miért foglalkoztatott, nem kellett fölírnom a homlokomra, hogy mindenki láthassa és véleményt nyilváníthasson.

Szerintem teljesem belefér ennyi idősen, csak fontos, hogy ne felelőtlenül.

17L

2017. nov. 5. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!