Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem élvezem az orális szexet,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lorie.katyja kérdése:

Nem élvezem az orális szexet, de a barátom szeretné. Mit mondjak neki?

Figyelt kérdés

Nah hát az előző kapcsolatomban nem élveztem se az orális kényeztetést se az ujjazást. Egyszer sem mentem el ezért, még csak közel sem jártam hozzá...

Szakítottunk végül( nem ezekért az okokért).

És egy fél évre rá most összejöttem egy fiúval akivel most a kapcsolat elején tartunk, de már kényeztettuk egymást. Én élvezem mikor orálisan kényeztetem viszont én még nem engedtem neki, hogy az ujjával vagy orálisan kielégítsen.

Mert félek attól, hogy nem élvezném...

Lehet, hogy az előző barátom csinálta rosszul?

Jah és attól is félek, hogy ha viszont velem van a baj csalódást fog neki okozni, hogy nem mentem el. Megjátszani meg nem fogom...

Valami tanács?

Lányok nektek mennyi idő elmenni orálisan?

Ti szeretitek vagy neketek sem izgató?

Értelmes válaszokat!!!!

18 L



2017. nov. 4. 20:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Tipikus szexuálisan éretlen gondolkodás.

Mi lenne ha ezeket elmondanád neki?

Hüvelyi orgazmusod van? Mitől izgulsz fel szex előtt, ha hozzá se lehet érni a puncidhoz?

2017. nov. 4. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Engedd neki, lehet az előző srác nem volt valami jó és azért nem élvezted, a mostanival pedig lehet élveznéd, soha nem lehet tudni, plusz próbáljátok meg, hogy egyszerre ujjazz és nyal is, barátnőmnek nagyon bejön, legtöbbször akkor élvezz el, sőt amint egyszerre csinálom, szinte azonnal.
2017. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Kb fél óra. Nem ügy mint a filmeken
2017. nov. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mondd neki azt amit nekünk: hogy félsz tőle, ha csinálja akkor nagyon gyengéden és finoman és ha szólsz hagyja abba. Közben jó ha fogod a fejét és irányítod úgy ahogy neked jó, magadra húzod vagy eltolod. Így rá fog jönni hogy szereted.
2017. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbáljátok a 69 poziciót. Menni fog !
2017. nov. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Adj esélyt a mostani barátodnak - nekem volt dolgom jópár pasival, a legtöbb olyan botrányosan szarul nyal, h őrület... (miközben pont az ellenkezőjét hiszi) Beszelgess a pasiddal, iranyitsd h Neked hogy jo. Hidd el, hogy tetszeni fog neki h segítesz ebben.
2017. nov. 4. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Azért mert az előző pasid béna volt ez a másik lehet jó. Lazulj el és ne azon agyalj hogy fog e menni vagy sem..én szeretem ha így kényeztet a párom.
2017. nov. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!