Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Női orgazmus elérésének a hiánya?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Női orgazmus elérésének a hiánya?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Olyan lányokhoz/nőkhöz vagy párjaikhoz szólna a kérdésem, akik TAPASZTALATBÓL tudnak válaszolni.


Az lenne a kérdésem, hogy ha valaki(Nő) egyáltalán nem vagy csak problémásan érte el az orgazmust, de valami oknál fogva ez megváltozott hosszú vagy rövid időn belül, akkor mi volt ennek a kiváltó oka, megoldása?


Rengeteg nőtől hallani, hogy nem él át sosem orgazmust, de vannak akiknek megoldódik ez.


Pl.: Valakinek csak hátulról sikerül elérnie, de azelőtt sehogy sem sikerült.


Neked, ha volt ilyen 'gondod', akkor mi oldotta meg?


Szeretnék kérni mindenkit, aki olvassa, hogy csak az válaszoljon, akinek van ilyen tapasztalata. A tippeket, ötleteiteket kérlek ne írjátok le. Csak aki ezt átélte, vagy akinek volt ilyen partnere.


Köszönöm szépen.


2017. nov. 5. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kölcsönös: érzelem, bizalom, szerelem/szeretet megléte.
2017. nov. 5. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
3%
Mert még nem próbálták ki velem.
2017. nov. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem egyszerűen csak úgy jött. sokáig nem volt, aztán úgy magától megoldódott. nem tudom miért, nem voltam se oldottabb, se más hangulatban.
2017. nov. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én egész életemben ezzel küzdöttem, csak akkor sikerült elérnem, ha egyedül voltam. Pasi jelenlétében soha. Sem szexkapcsolatban, sem szerelem meglétével, sehogy. Ez 33 évesen változott meg, de nem tudom, hogy miért. Már fél éve összejártunk a partneremmel, mikor egyik alkalommal váratlanul megtörtént ujjazás közben. Ő csinálta ujjal, én meg a csiklómat simogattam, dörzsöltem. Ez a kombináció annyira bevált, hogy azóta is így csináljuk, van, hogy több is összejön. Egyszer szex közben is sikerült, szintén úgy, hogy közben magamnak csináltam. Ennyi év alatt én már teljesen elfogadtam, hogy nekem csak önkielégítéssel lesz orgazmusom, ettől függetlenül mindig imádtam szexelni, mert nagyon jó érzéseket okozott, csak a nagy durranás maradt le a végéről.

Na, jó hosszan leírtam a saját tapasztalatomat, de sajnos érdemben nem tudok segíteni, mert a mai napig sem tudom, hogy minek köszönhető, hogy már sikerül elélveznem a szex során is. Az viszont biztos, hogy rá kell koncentrálnom, mert azért olyan könnyen nem adják a dolgot. :) A lényeg, hogy remény mindig van.

N/34

2017. nov. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy nő a nemi élet megkezdése előtt már maszturbál, felfedezi a saját testét, hogy mi a jó neki és ezt teljesen természetesnek veszi, kezeli, akkor a nemi élet során sem lesz akadálya az orgazmusának. És itt nem feltétlenül a hüvelyi orgazmusra gondolok. Ha egy nő a maszturbálás során csiklóizgatással eljut a csúcsra, akkor ha együttlét közben ő vagy a partnere ingerli a csiklóját, akkor el fog tudni élvezni.

Én azt gondolom, hogy az a nő nem él át orgazmust szex közben, aki tényleg abszolút képtelen rá, vagy a másik és ebből van a több, aki nem tudja eléggé elengedni magát és soha vagy csak nagyon ritkán maszturbál, emiatt nem ismeri a saját testét és hogy mi a jó neki.

2017. nov. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem sikerült sokáig. Durván olyan 13 évesen kezdtem masztizni, bár szerintem az amolyan befejezetlen volt mindig, viszont tudtam és éreztem már akkor nekem mi a jó. Lett a párom. Első szex, de semmi. A 6. alkalommal sikerült lovagló pózban, miközben a hasához hozzáért a csiklóm. Ez (nagyon jó érzés volt, mert ez volt az első orgazmusom). Ez volt szeptemberben. És áprilisban masztiztam egyik este és olyan nagyot élveztem, hogy hihetetlen volt. Akkor jöttem rá hogy megvan hogyan tudok elmenni magamtól is és egetrengetően. Nos utána két perccel újból elmentem, majd újból.. :) Közben mi együtt voltunk meg nemis szóval nem voltak mindig együttlétek. Majd kezdtem jobban megnyílni előtte, ő is többet tudott már rólam. A nőnek ki kell kapcsolnia az agyát teljesen, anélkül nem megy. Ehhez rá kell hangolódnunk, mondjuk előtte közös fürdés, esetleg bevethetsz egy kis pezsgőt, masszázst. Hosszú előjátékot, simogasd, csókolgasd, aztán mikor már teljesen kívánja a nyelvedet használd. Mellét, csiklóját. És majd az ujjaidat. Nekem sikerült így - persze amíg ő ujjaz valamikor én csinálom magamnak a csiklónál. Be szokott válni, de nem mindig mert valamikor tényleg nem tudok odakoncentrálni, azért kell ráhangolódni. :) Ha kérdésed van akkor írj nyugodtan, megpróbálok még tippet adni. Legyetek türelmesek!
2017. nov. 5. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!