Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha állítólag 14-16 cm hosszú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha állítólag 14-16 cm hosszú és 3,5-4 cm vastag egy átlagpénisz (tudományos statisztika szerint), akkor a csajok miért vágynak +17-es vastag péniszekre?

Figyelt kérdés

Nekem 15-16 cm és 3,8 cm vastag és arra kellett rájönnöm, hogy az itteni csajok többsége (meg gondolom a való életben is) kivétel nélkül dobna a méretem miatt. Iszonyatosan frusztrált vagyok, főkén a vastagsága miatt (11-12 cm kerület). Több kérdést is végigolvastam, ami alapján kibújt a szög a zsákjából:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Ráadásul az utolsó kérdés konkrétan szíven ütött, mert alacsony is vagyok (170) és eddig azt gondoltam egy pici törékeny csajnál majd esélyem lehet szolidabb adottságokkal is, de ezek szerint náluk is a csillagos ég szabhat csak határt. Döbbenetes, hogy egyszerűen nincs olyan csaj, aki illene hozzám és legfőképpen elfogadna. Komolyan úgy érzem magamat, mintha egy genetikai számkivetett lennék. Még a 15-16 centi hosszúság sem érdekelne, de miért kellett a sorsnak úgy megvernie engem, hogy még vékony is legyen? Miért? 😭



2017. nov. 5. 14:24
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
89%
A csajok nem arra vágynak, hanem normális pasikra, akik nem a méricskéléssel vannak elfoglalva...
2017. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
82%

Miért kell örökké általánosítani és mindenkit egy kalap alá venni?

Amúgy meg a gyakorin az átlagos péniszméret is 20 centi körül van, szóval erre nem érdemes alapozni. :D

Nekem untig elég az a méret, amit itt leírtál. A páromé is ekkora és 12 éve együtt vagyunk.

2017. nov. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
32%

A csaj nem azért fog lefeküdni veled, mert a farkadba lesz szerelmes.

Pl nekem pár lány szerelmes a farkamba, de egyéb okok miatt nem akar lefeküdni velem. Vagy túl fiatal, vagy más...

Ez van. Beszélgess, legyen jó humorod, és hazudj mint a vízfolyás. Őszinte ember nehezen talál valakit szexre.

2017. nov. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
90%

Rengetegen vágynak az átlagnál nagyobbra, szebbre, jobbra. (Nem csak farokméretben és mindkét nemnél.)


Nyilván azt célzod meg elsődleges célként, amit úgy érzel el tudsz érni, meg tudsz szerezni

2017. nov. 5. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
72%

Sok kiéhezett van, aki ha ténylegesen meglátna egy 20 centist, be sem bírná venni teljesen. Mondjuk van aki ezt be is vallja szerencsére. Nincs semmi gond a te méreteddel, nyugodj meg. különben is, elsőnek nem a farkadat látják meg és nem azzal beszélgetnek, kávéznak, mennek el ide-oda. Ha már arra kerül a sor, hogy elő vedd (normálisabb esetben) már érzelmileg is vonzódik hozzád valamilyen szinten. Szóval ne hallgass mindig mindenkire.

N

2017. nov. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:

3,5-4cm?


Háát! Honnét ez a statisztika?

2017. nov. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
87%

Miért vágynak átlagosan szép helyett gyönyörűre?


Miért vágynak stabil anyagi helyzetű helyett milliomosra, tízmilliomosra?


Miért vágynak átlagos alkatú helyett sportos, izmosra?


Miért vágynak kismellű helyett nagymellűre?


Miért vágynak testes, telt helyett vékonyra, karcsúra?


(Nemtől függetlenül)

2017. nov. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:

#6: A fehér pénisz átlagkerülete (európai egészségügyi hivatalos portálon olvastam): 11-12 cm

Kis matek: Kerület = vastagság * Pi értékével(3,14)

~11=pi*3,5

~12=pi*3,8

2017. nov. 5. 14:43
 9/31 anonim ***** válasza:
85%

Teljesen rendben van a méreted, például nekem pont ideális! Voltam dolgom már nagyobbal és azzal fájt, úgyhogy nekem pont jó az átlagos!

Egyébként 7-es ez hülyeség! A pici pénisznél nyilván jobb a normális, vagy valakinek lehet tényleg a nagy kell, de mit csinálna már az ember lánya egy 25 centissel? Még belegondolni is rossz!

2017. nov. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
#7: Jajj ne már! Ezeket ne hasonlítsd már a péniszmániához. Először is milliomos pasit csak nagyon kevés álomnő tud leakasztani, másrészt a legtöbb pasi egyáltalán nem vágyik nagymellű csajra, de ami a legfontosabb: A csajok simán megkaphatnak egy nagy péniszű pasit, mert úgy válogatnak, mint a ruhaüzletben. Ezen a téren (és sztem már területen sem) nem kell kompromisszumot kötniük.
2017. nov. 5. 14:46
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!