Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Naponta 3 önkielégítés árthat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Naponta 3 önkielégítés árthat a farkamnak? Mondjuk mindegyik minimum fél órás

Figyelt kérdés
2017. nov. 5. 14:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem tinikorom óta napi 6-7 önkielégítés van átlag. Volt rá példa, hogy egy nap 15x is kivertem.

Még megvan a farkam, semmi baja...

2017. nov. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én inkább a szabadidőd irigylem hogy minden nap csak farokverésre van 1,5 órád
2017. nov. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Árthat!

Nekem volt olyan, hogy sokáig végeztem önkielégítést és naponta többször. Aztán besebesedett, amikor húztam hátra fürdéskor meg amúgy is fájt. Be is volt szépen pirosodva, szóval gondolom a bőrnek nem tett jót a sok húzogatás és a dörzsöléstől kisebesedett. Elég szar érzés volt, vagy egy hétig.. csípett, szúrt, fájt. Azóta csak óvatosan.


Volt, hogy megpróbáltam meddig bírom. 2 hétig bírtam, bírtam volna tovább ha nagyon akartam volna. Abban a hónapban összesen vagy 5 önkielégítést végeztem. :D

2017. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszer-kétszer lehet de ha folyamatosan minden nap ennyiszer csinálod, akkor egy idő után már fájni fog, de legalábbis nekem szokott, a zacsi környékén van ilyen elég erős fájdalom, plusz kicsit a farkamnál izomláz szerű érzés, szóval lehet csinálni csak túlzásba ne ess, persze könnyű mondani, amikor nehéz parancsolni az ösztönnek, hogy ne állj föl, mert már sok lesz. :S :D
2017. nov. 5. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!