Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ajánlat tétel mar szexualis...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ajánlat tétel mar szexualis zaklatás?

Figyelt kérdés

Ha felajánlok valakinek egy összeget szexért cserébe...

Vagy, valami szívesseget kér és felajánlom, hogy szexért cserébe teljesítem. (De egyikre sem mondom, hogy muszáj igent mondania, csak akkor nem teljesítem a szívességet/nem fizetek)


Ez már szexuális zaklatás, vagy illegális?


ELMÉLETI KÉRDÉS!!!



2017. nov. 6. 17:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2%

Nem, ez uzletszeru kejelgesre valo rabiras. Buntetendo.


Üzletszerű kéjelgésre rábírás

284. § Aki mást üzletszerű kéjelgésre rábír, hat hónaptól öt évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.

2017. nov. 6. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Első hülyeséget ír. Az üzletszerű kéjelgésre rábírás, azaz “kerítés”, HARMADIK személyre vonatkozik, azaz ha arra veszel rá valakit, hogy másokkal kéjelegjen pénzért.


Kérdező, ez nem számít semminek, csak egy ajánlatnak.

2017. nov. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1. Ez esetben a prostitució sem lenne legális, nem?

Mert pl. egy lakásosnál csak nézőpont kérdése, hogy ki tett és milyen ajánlatot...

Vagy rosszúl értem?

2017. nov. 6. 17:44
 4/12 anonim ***** válasza:
7%

Még egyszer: amit az #1 ír, az a KERÍTÉS, ami a strici tevékenysége. Lányokat vesz rá prostitúcióra.


Maga az üzletszerű kéjelgés Magyarországon nem illegális, azaz még ha pénzért csinálnád se lenne illegális. Valami szívességért cserébe meg teljesen magánügy.

2017. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tehát, ha egy lányhoz oda megyek egy buliba, vagy szórakozó helyen és a következőket mondom: "Figyu... Adok 200 000 Ft-ot, ha szexelsz velem, na? Van kedved?" Akkor maximum elküldhet, de nem perelhet be semmivel?


Ez amúgy tudom, megint hülye példa, de csak az egyszerűség kedvéért írtam így...

Köszi!

2017. nov. 6. 18:01
 6/12 anonim ***** válasza:
11%
Ja hogy így kérdezed... Az attól függ, hogy milyen körülmények között, milyen stílusban stb. közeledsz hozzá.
2017. nov. 6. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem senki nem perelne be, csak elküldene anyádba. Valljuk be, jogosan.
2017. nov. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

De most nem az a kerdés, hogy mit tennének, meg hogy mi lenne emberileg jogos... Hanem, hogy ez bűncselekmény e.

De azért köszi neked is! Eddig mindenkinek ment a pont!

2017. nov. 6. 18:48
 9/12 anonim ***** válasza:
7%

Jogilag abszolút lehet.


Gyakorlatilag eszedbe ne jusson.

2017. nov. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Oké és jogilag milyen alapon? Mit követek el? Mit lehet érte kapni?
2017. nov. 6. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!