Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nők, az első nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nők, az első nemi kapcsolatotok előtt milyen pózban képzeltétek el az első szeretkezést?

Figyelt kérdés

Szóval mielőtt megtörtént volna ez első nemi aktus melyik pozíció elképzelése hozott izgalomba benneteket?

Minden választ értékelni fogok. Köszönöm.



2017. nov. 6. 19:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
lovagló póz talán
2017. nov. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
misszionáriusban
2017. nov. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
misszionárius, és úgy is történt meg
2017. nov. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

misszionárius, az volt a "biztonságos" fantázia akkoriban

ma már persze sokkal több kell a jó szexhez, de az ember véleménye gyökeresen változik azzal hogy tapasztal


23L

2017. nov. 8. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
misszionariust akartam, azota se jott ossze az a poz, pedig annyira alap.....
2017. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Misszionarius. Meg haton fekve ugy, hogy egy asztalon vagyok o meg elottem all es bedugja, leszoritja a labamat, magahoz huzza rs nem enged el. ovatosan de hatarozottan kenyeztet, ami ellen nem tehetek semmit, mert nem engedi el a szetfeszitett combjaimat. Elvezem, de kisse tulfeszit a farka es tul nagy nekem... es ahw. A valosagban persze nem igy nezett ki, ehhez nagyon figyelmes es tapasztalt srac kellett volna, aki latja a hataraimat es nem onzozik es tud erotikusan hatarozott es gyened is lenni egyszerre.
2017. nov. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!