Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátnőm bevallotta, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm bevallotta, hogy nem szeret szexelni, lehetséges?

Figyelt kérdés
Nem értettem, hogy miért nincs kb 1 éve szex. Ezért faggatóztam egy darabig, míg azt mondta, hogy nem szereti a szexet... Létezhet ilyen, vagy csak nem az vagyok akire szüksége van? A legszomorúbb az, hogy csak 21 évesek vagyunk. Egyszerűen nem bírom már...

2017. nov. 6. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2017. nov. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%
1 éve? Szex nélkül? He?
2017. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
1 éve? Durva...
2017. nov. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
3 éve vagyunk együtt, az ezt megelőző 2 évbe is szánalmasan kevés volt..
2017. nov. 6. 21:26
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne lehetne lehetséges?
2017. nov. 6. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet hogy aszexualis? Én is több éve együtt vagyok a párommal, de el nem tudnám képzelni a kapcsolatunkat szex nélkül... már akkor is rosszil vagyok, ha elmegy dolgozni 1-2hétre. Szerintem kérdez rá a barátnődnél, hogy esetleg ez lehet-e a probléma. Ha igen, akkor sajnálom, de vagy el kell fogadnod vagy tovább kell lépni.
2017. nov. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%

azt k.ur.a


Ezt ne tölünk kerdezd, hanem vele beszeld meg, hogy mi baj, lehet, hogy kopmlexusai vannak, vagy gyerekent valaki molesztalta... ettöl függetlenül is lehetseges.

Amugy egy jo szex nem az ágyban kezdödik.

2017. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges igen. Én először nemi erőszakra gondoltam, de lehet millió oka. Ezt tőle kéne megkérdezned, hogy mi lehet a gond.
2017. nov. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
En akkor mondtam ezt, amikor olyan volt a szex a pasival, hogy annal meg a semmi is jobb. Mi is volt, hogy nem szexeltunk 1 evig, vagy csak 3-4-5 havonta 1x. Akkoris csak azert, mert ugy voltam vele, hogy ha hagyom magam hamarabb szabadulok.
2017. nov. 6. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
62%

Igen. Frigiditásnak/aszexualitásnak hívják.


Ha még 21 vagy, akkor érdemes átgondolni, hogy ezt akarod-e a hátralévő életedben, vagy inkább valaki mással próbálkozol.

2017. nov. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!