Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek a Nők és a (legalá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a Nők és a (legalább) átlagos méretekkel rendelkező férfiak megtudják érteni, hogy mi, kis péniszűek mit érzünk!? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Én pl. mindig vicc tárgya voltam, ha esetleg át kellett öltözni mások előtt, akkor mindig nevettek rajtam...

Ha esetleg megismertem egy nőt és eljutottunk az ágyig, volt olyan, hogy csak nevetett egyet, és annyiba maradt a dolog...

Teljesen megkeserítette az életem a kis péniszem...

Annyira belém nevelte a környezetem, hogy selejtes vagyok, és csak nevetni lehet rajtam, hogy már nem tudok hinni...

Most van egy barátnőm, de nehezen hiszem, hogy elég vagyok, főleg úgy, hogy nem látott még ekkorát...

Akkor hogy higgyem el neki, hogy jó, ha eddig csak nagyokkal volt együtt?!

Szerintetek megtudják mások ezt érteni?

Elég nyomasztó az is nekem, hogy egy sima óvszer nem jó... külön rendelnem kell, mert annyira kicsi kell...

Vagy adjatok légyszíves tanácsot, hogy szabaduljak a gondolattól... hogy nekem kicsi van!?

Ahelyett, hogy élvezném, hogy végre van mellettem valaki, aki nem teszi szóvá... ahelyett teljesen őrlöm magam, hogy ugyan miért lennék neki elég jó szexuális téren?!

Nem mondja ki soha, hogy mit gondol konkrétan róla...

Megfogok bolondulni...

Jó lenne vele megbeszélni, hogy mi nyomaszt, de nem tudom, hogy kellene, hogy egyáltalán megértené-e, hogy mi zavar?!

Meg ugye, azt sem akarom, hogy eszébe hozzam az exeket...

Más is van így vele , vagy csak én?!

Vagy titeket nem zavarna egyáltalán, ha tudnátok, hogy eddig csak jóval nagyobbakkal volt.... (igen ezt Ő mondta)

Pl.: Lankadtan csak két újjal lehet megfogni... mereven ha esetleg megmarkolja, akkor orál már nem megy...

És sokszor szinte nem is érzem Őt...



2017. nov. 7. 10:39
1 2
 1/12 Ramone ***** válasza:
45%
Ha teret engedünk a külön "homo és bi" kategóriáknak akkor lehetne egy olyan fül is hogy "idegesítő önsajnáló" és máris mehetne vicc topik alá az ilyen kérdések :)
2017. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nekem is csak 10cm. De szerencsére sose éreztem magam emiatt szarul. Rengeteg nővel voltam és az esetlek nagy részében sikerült kielégíteni vele. De tuti volt olyan is akinek nem volt elég és amiatt nem volt második alkalom.

Olyan nőkkel kell ismerkedni akinek nem ez a fontos. Kis ember és önismerettel tök jól meg lehet szűrni és akkor nem lesz negatív visszajelzés. Legalábbis nem annyi

2017. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 tothtomi1 ***** válasza:
Nekem 16 mindig visitanak h karcol nyugi jó az😂👌
2017. nov. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudod, hogy kétfajta pénisz van: vér és hús. A vérpénisz alapból kicsi, de izgatva önmagához képest jóval nagyobb lesz, míg a hús az izgalmi állapotban már nem sokkal lesz nagyobb a lankadtnál. Nekem a vér jutott, de izgalmiban eléri a normál átlagot a brit tudósok szerint xD... Ezért is kellemetlen öltözni nekem sajna. :)


DE a lényeg: ha kedves és megértő a párod, akkor nem ez lesz a legnagyobb probléma. Borzasztóan sokat számít az előjáték, a lelki ráhangolódás stb.

Nyugi, ne görcsölj, mert az megöl mindent! ;)

2017. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lemaradt: KIVÁLÓ példa a kettes kolléga! Ha Ő nem motivál, akkor senki sem fog! :)
2017. nov. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Figyeld az se jó, ha kicsi, de az sem ha nagy :D A tiéd ezek szerint extrém kicsi lehet a nők nagy százaléka lehet kiröhögi a te farkad, de ha választani kellene egy nagy és a tiéd között lehet a tiédet többen választanák, mert nem teszed tönkre vele a kis kelyhüket. Nekem nem extrémen nagy, de 22 cm és elég vastag ez elsőre leírva tetszhet minden nőnek, de csak írásban valóságban, mikor a kezében van és a pinája felé közelít vele az ember már sokan megrettennek hidd el én tudom, mert nem egyszer jártam így, hogy nem merték bevállalni ezt a méretet már, pedig nem extrémen nagy csak az átlaghoz képest nagy :)


Azt mondom , ha elfogadod magad úgy, ahogy vagy és a párod is akkor ne ezen agyalj. (Látod nagyp...öcsűen sem néztelek lle és segíteni akartam, de lehet még ezek után is lepontoznak, mert nekem ekkora farkam van...) 32F

2017. nov. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%

igazad van, nem tudom felfogni milyen élni egy kis farokkal, nekem pont akkora, hogy senki sem panaszkodhat a méretére, és persze még így is van, hogy azt szeretném, hogy kicsit vastagabb legyen...

Azt sem tudom elképzelni, hogy milyen stresszel jár mondjuk a kopaszság.

Ami kicsit közel lehet a te problémádhoz, hogy néha hamar elsülök. Már mindent kipróbáltam, de nem stresszen vagy hasonlón múlik, egyszerűen nagyon érzékeny ott nekem. Mellette megtanultam több menetezni és mást csinálni, de ha izgulok, akkor robbanok és nehezen jön a második. Szóval annyi tartásom volt csajokkal, hogy hiába volt lehetőség mondjuk egy buliba elvinni egy körre a csajt vagy kocsiban egymásnak esni, ha ott helyben kellett volna teljesítenem, akkor csődöt mondtam volna. Otthon, ágyban, egymás között no problem, megoldok egy jó éjszakát, de ilyen filmes "hirtelen szexre" képtelen vagyok.


Párom ezt elfogadta és azért nyomtunk 2-3 nagy menetet ami jól kielégítette, de akkor lett igazán szuper a szex, amikor már maga az előjáték olyan jóra sikeredett, hogy már az orgazmusok számát sem tudtuk számolni. Ehhez sok gyakorlás, odaadás és néhány szexjáték kellett.


Nem mondom, hogy "fogadd el magad", meg "lépj ezen túl", meg "úgy vagy jó ahogy vagy". Ez bullshit. Igen, van egy nagy hiányod, amit valami mással kompenzálnod kell. Igen, a csajok kinevethetnek, hiszen ők is emberek, nem lehet kérni tőlük, hogy csak együttérzésből csináljanak valamit.

Viszont ha túllépsz a mérgelődésen és elkezdesz megoldásokat találni, akkor talán valami közép utat találsz.

2017. nov. 7. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Sajnálom hogy rossz élményeid voltak ilketve bántottak azért mert nincs lóbszó méreted.

Lehet hogy nem hiszed el de nekem nincs és soha nem is volt problémám a kisebb vagy kicsi méretű pénisszel rendelkező fiúkkal.

Konkrétan volt efy párom akinek 11-12 cm volt mereven. Mégis Ő csalt meg egy Prostituáltal!!!

2017. nov. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2017. nov. 7. 13:24
 10/12 anonim ***** válasza:
de mégis mekkora ? de ezek szerint mégsem olyan nagy baj, mivel csajozni meg mersz...
2017. nov. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!