Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legbetegebb szokásotok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legbetegebb szokásotok? (Pl;Hallottam egy olyan párrol, ahol a pasi a kajába élvez és együtt elfogyasztják. Meg hasonlók. )

Figyelt kérdés

2017. nov. 8. 17:32
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy olvasom a gyk-t.
2017. nov. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Bocsi.
2017. nov. 8. 17:40
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom mennyire beteg,de én pl akkor szeretem a legjobban a párom illatát mikor meg van izzadva. Akkor nagyon férfias!^^
2017. nov. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Talp nyalás
2017. nov. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%
Eljátsszuk, hogy testvérek vagyunk és úgy szexelünk. Ő bátyónak, én húginak szólítom közben.
2017. nov. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
Ez a kajába élvezés igazából akkor hangzik kicsit betegnek, ha tényleg együtt fogyasztják el utána. Ha a férfi csak a nő kajájába engedi bele időnként, úgy nekem nem tűnik annyira durvának. Na, nem mintha mi szoktuk volna így csinálni, de elvégre orál után is lenyelem neki rendszeresen, és ez nem sokban különbözik attól szerintem...
2017. nov. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy tó partján szexelni úgy hogy a munkások épp ott tartanak ebédszünetet
2017. nov. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szex közben imádom a párom fekete harisnyás lábát fogni és nézegetni,úgy, hogy a körmei ki vannak lakkozva, és lábujjközti szandit visel.
2021. nov. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!