Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » (főleg) Lányokat kérdeznék...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Peti(31) kérdése:

(főleg) Lányokat kérdeznék BUKKAKE témában. Vélemények?

Figyelt kérdés
Lányok kinek tetszik a bukkake? Ha igen, kipróbálnád? Vagy próbáltad már? Tapasztalatok? Miért tetszik és miért nem? F31 (korotokat és nemeteket jelezzétek) Köszi!

2017. nov. 9. 09:28
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szeretem, mikor körbeállnak ez már teljesen be indít. 54N
2017. nov. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Fantázia szintén, izgat, főleg a látvány, ahogy több férfi maszturbál. Filmekben kedvelem.


De, a valóságban nem próbálnám ki sosem, hiszen a nő részére elég megalázó és tartanék a betegségektől is.

2017. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik és tetszene, de csak ha az összes pasi szimpatikus és kívánom, ami kb lehetetlen ha egy állandó, összeszokott csapatról van szó.
2017. nov. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3. kommentelő, és ha mondjuk te válogatnád őket össze szimpátia alapján? és hányan lennének?
2017. nov. 9. 09:45
 5/9 anonim ***** válasza:
Próbáltam rá és tetszik. Élvezem. A pasikat nagyon felizgatja. Jó érzés hogy rám, tőlem izgulnak. L
2017. nov. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
4-5 pasit vállalnék - de sztem az fura szitu lenne, ha senki nem ismer senkit.
2017. nov. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
lehet hogy fura, de izgis ;-)
2017. nov. 9. 14:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Itt a háromnegyede kamus
2017. nov. 9. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
akkor csak az a maradék 1/4 írjon, ha kérhetem!!! ;-)
2017. nov. 10. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!