Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasim keményebben szeretné,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasim keményebben szeretné, de tartok tőle, hogy fájhat a puncim attól ha megdugják?

Figyelt kérdés

A barátom mindig nyaggat, hogy szívesen csinálná keményebben, és biztos élvezném én is.. De nem engedtem neki eddig, lehet furcsa, de attól tartok, hogy ha keményen csinálná akkor másnap is érezném a punciba, vagy jobban kitágulnék. Nem tudom! Hogy van ez? Nem fog fájni utána ha hagyom neki?

Nem közvetlen attól félek, mikor dug. Mert akkor még ha picit fáj az tud kellemes lenni:) De hogy utána nem érzem majd úgy, hogy meggyötörték a nunim?

Tapasztaltabb nők válaszát várom akik hevesebben is szoktak szexelni



2017. nov. 9. 14:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%

:-D és mi lenne, ha egyszer kipróbálnád csak úgy?

Max fájna egy napig. És?

2017. nov. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ mekkorával tömik a nunid...
2017. nov. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit nem vettem észre.

Utána nem fájt, esetleg közben.

Persze minden szervezet más, és a puding próbája az evés.


22/N

2017. nov. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi

A hüvely egy alkalmazkodó és rugalmas izomzatt felveszi a pénisz alakját és tágúl annyit hogy kényelmes legyen. De kb 1 óra alatt helyre áll a rend. Nem maradsz tág

Esetleg akkor fájhat ha nem vagy elég nedves vagy a pasid eléri a méhszájadat..

Nekem volt különböző méretű pénisz mérettel vastagsággal megáldott párjaim csináltuk keményen is.

Nem lettem tág. Konkrétan olyan szük vagyok hogy egy normál tampont is nehezen rakok fel ha nem elég erős a vérzésem.

Ezért mini tampont használok. Pedig szűltem is.

Szíval nyugi.

2017. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ilyen voltam, de egyik este megengedtem neki, mert várt és látszott rajta hogy szeretné. Őszíntén kicsit fájt utána is, de megérte.Hogy miért? Mert hallgathattam ahogy gyorsan veszi a levegőt és utána órákig csak azt tudta mondani hogy mennyire jó volt és hogy nagyon köszöni.
2017. nov. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

"A barátom mindig nyaggat, hogy szívesen csinálná keményebben"

HE?!?!

Hát milyen kemény az a srác, aki szex közben nyaggat, hogy szeretne jó alaposan ... ???

Ha én keményebben akarom, akkor csinálom, nem kérdezgetem vagy hasonló, megteremtem a hangulatot, feltüzelem az asszonyt, szépen beindulok és a végén leszakad az ágy.

Ha jól csinálja az ember és a nő ráérez, akkor max kicsit sajogni fog másnap, de az a jó érzés.

2017. nov. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Okika Köszii:)
2017. nov. 9. 15:17
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
B..aszasd szét magad hisz erre vágyik a barátod, add meg neki és állj be a sorba a birkák közé és ne is fogla.kozz azzal, hogy te nem akarod...
2017. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha csak a nyaggatás miatt mész bele, akkor tuti nem lesz jó. Én imádom keményen csinálni, és igen, sajog utána 1, max. 2 napig egy kicsit, de én még azt az érzést is szeretem, mert arra emlékeztet, hogy milyen brutál jót szexeltünk. :D Más durvaság nem jön be, de a jó kis csattogós dugásnál nincs jobb. 34/N
2017. nov. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha elegge fel vagy izgulva nem gondolom,hogy fajna maga az aktus.

Elofordulhat,hogy esetleg masnap azert erzed,hogy meggyotortek de en mondjuk sosem banom ez affele edes ,,fajdalom" (Mondjuk konkret fajdalomnak nem mondanam,inkabb csak erzed,hogy hasznalva volt:D )

2017. nov. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!