Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 45-50 közötti prostinak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

45-50 közötti prostinak valószínű tág a puncija már. Elszeretnék hozzá menni, viszont kicsi a farkam. Nézzek fiatalabbat? Amúgy 30 éves szűz vagyok

Figyelt kérdés
2017. nov. 9. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon szeretem a MILF-eket (35-50 közötti, anyuka korú nők), de azért elsőnek prostihoz inkább fiatalabbhoz mennék.


Mondjuk tényleg a helyedben egy huszonéveshez, akiről sok pozitív értékelés van fent.

27/F

2017. nov. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mekkora a cerkád, mert ha kicsi és vékony, akkor mindegy kihez mész, míg ha nagy és vastag akkor is mindegy, mert annak se lesz tág egyik sem!
2017. nov. 9. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%
Igen. Húsz évest nézz. Amúgy nincs összefüggés.
2017. nov. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

15/4


20 év körülit nézzek ? miért ?

2017. nov. 9. 16:47
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem meg olyant nézz, aki neked szimpatikus és ne kor szerint döntsd el, nem kell egy flegma fiatal csaj neked hidd el! Válassz egy olyan nőt, aki nem néz le esetleg, hogy szűz vagy és segít, míg egy tini csaj csak flegmázni fog veled végig és alig várja, hogy túl legyen rajta.
2017. nov. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%

Én is szűz vagyok, s 26 éves. En is megyek majd prostihoz, szerintem 50 körülihez, de legalább 30 éveshez...

Nekem égő lenne, ha még nálam is fiatalabb lenne és úgy sokkal tapasztaltabb.

Egy 50es valszeg már sok vénszűz szüzességét elvette.

Meg Ők amúgy is lazábbak.

Én pl. elsőnek nem is a legszebb hírdetőket keresem, bár ez lehet már az én hülyeségem...

2017. nov. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
93%

Jobb ha milfhez mész, a fiatalok hamar lerendeznek semmi élmény nélkül..


Amúgy átküldöd kit néztél ki?

2017. nov. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
92%

7-es válaszolóval értek egyet.


Elsőre inkább idősebbhez menj (nem muszáj 50-esnek, de egy jól tartott 40-eshez simán aki úgyis több mint amit kiír)


Fiatalnál azért benne a rizikó hogy flegmázik vagy nem úgy áll hozzá.

2017. dec. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
6. Te nagyon hülye vagy!!!
2017. dec. 29. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
84%
15/4? Ez teljesen átlagos méret, véletlenül sem nevezhető kicsinek. A legtöbb nő megelégszik ennyivel, hidd el. A lényeg hogy tudd használni. Ami nagyobb az tény hogy vizuálisan vonzóbb, de a legtöbb nőnek inkább csak fájdalmas, főleg ha tövig nyomják... Úgyhogy ha a méreted miatt vagy még szűz, akkor próbáld levetkőzni valamelyest a gátlásaidat, a prosti tényleg segíthet ebben.
2018. jan. 17. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!