Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, nektek mi a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a legnagyobb szexuális "szivatás"?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok ami beindít, mégis kínoz, de jó értelemben

2017. nov. 9. 19:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mikor reggel a barátnőm rám mászik, felizgat, majdnem eljuttat a csúcsra, és mielőtt elmennék abbahagyja, és azt mondja, hogy este folytatjuk, és lelép munkába.
2017. nov. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
attól függ kitől :)
2017. nov. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Ramone ***** válasza:
100%
Amikor le akarom smárolni életem párját reggel és lefejelem a tükröt :(
2017. nov. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Éron91 ***** válasza:
76%
A legnagyobb szivatás az volt mikor az exem szépen felépítette hogy késik,de annyira hogy amikor megvolt neki akkora szervezett minden programot hogy ne tudjunk találkozni és "akkor sem jött meg neki" tehát felépített hadviselés volt és mikor velem aludt és reggel kitette az asztalra a +ív terhességi tesztet az elég nagy szivatás volt úgy hogy nem volt terhes. Reggel április1 volt,de nem néztem naptárt és annyira felépített volt hogy totál beszívtam. Lepisiltette egy terhes nővel a tesztet minden. Nagyon ott volt a szeren a szivatás! :D Utána vallotta be hogy nem az mikor mondtam,hogy most veszünk 3tesztet utána orvos és ha minden kötél szakad akkor tudom a neveket! :D De az az 5percet senkinek se kívánom akiknél nincs betervezve természetesen...
2017. nov. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egész életem egy nagy szexuális "szívatás".

Max csak az üveg kirakatán kívül nézem az egészet.

2017. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szex után közlöd vele hogy nemibeteg vagy. Esetleg szex után pár héttel hogy terhes vagy.
2017. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Amikor barátnőm elkezdi csokolgatni a nyakamat, majd megy lefele, már majdnem a farkamnal jar, nagyon felizgat, majd abbahagyja es azt mondja ezt benezted. :D :D

Utanna persze leszop, csak kicsit ö is szopat az elejen. Xd

2017. nov. 9. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
amikor asszony elkezd simogatni, elindul lefelé, majd bealszik!
2017. nov. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!