Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudnám véglegesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám véglegesen megváltoztatni a szexuális ízlésem?

Figyelt kérdés

Röviden tudni kell rólam, hogy szinte minden alkatban szépnek tudom látni a nőket, így a ducik is tetszettek, majd rájöttem, hogy az extrém kövér nők is vonzanak szexuálisan, ezalatt pedig 200-250 kilós, vagy nehezebb nőket is érteni kell.


Mindezek mellett a vékony és átlagos alkatok is bejöttek.

Viszont egyre inkább izgattsk a kórosan elhízott nők.


Viszont ezzel nem tudom összeegyeztetni az értékrendem és gondolkodásmódomat. Így elkezdtem magamban ezt elnyomni, mostanra már inkább ellenérzést vált ki belőlem ha meglatok egy bbw, ssbbw modellt, viszont még mindig van merevedésem is ha ilyet látok, igaz már nem izgat annyira mint régen, de teljesen nem tudom elnyomni sem.


Igaz, a való életben leginkább a vékony, átlagos vagy husi csajok tetszenek, de valamennyi vonzalom a nagyobb méretek iránt is maradt bennem.


Azt lehet, hogy ezt teljesen elfojtsam magamban vagy ez már megmarad?


2017. nov. 10. 13:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teljesen elfojtod magadban azt, ami alapjában véve Te vagy, akkor előbb vagy utóbb saját magadat fogod gyűlölni...
2017. nov. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem kell elfojtani, hanem szembe kell nézni saját magaddal! Ártasz vele valakinek? Neked jó? Tulajdonképpen saját magaddal szemben akarsz korlátokat felállítani.
2017. nov. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha te alapból ezt szereted akkor ne folytsd el. Ki nem szarja le mások mit gondolnak az a lényeg te és a partnered élvezd azegészet a többit meg magasról szard le.
2018. ápr. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell Freudi magasságokba emelkedni,az elfojtott vágyak,és önmagad becsapása egyenes út a szorongáshoz,fóbiákhoz,pszichózishoz,és amit csak szeretnél.Ne tedd,nem kell magad visszafogni!Mi az ami miatt nem tudod ezt az értékrendeddel összeegyeztetni?
2020. nov. 27. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!