Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet bármilyen problémám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet bármilyen problémám abból, ha gyakran verem ki úgy, hogy megfeszítem az izmaimat?

Figyelt kérdés

Mármint pl. lefekszem és az altestem izmait megfeszítem amennyire csak tudom, vagy letérdelek, majd hanyatt dőlök és a fenekem kinyomom, hogy ne érjen a sarkamhoz. Esetleg ülve kinyújtom és felemelem a lábaimat, így viszonylag hamar 2-3, nax 5 perc alatt el tudok menni.


Amúgy minimum 10 perc, de inkább 15-20.


És nem mindig akad ennyi időm, meg kedvem sincs mindig hozzá, így sokszor csak stresszoldóként nyomok a fent írt módon egy rövid menetet.


Ugyanakkor megfordult a fejemben, hogy lehet nem a legegészségesebb ez a módszer.


2017. nov. 10. 19:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat sztem szanj rá időt és csináld lazábban (is), nehogy a baratnoddel majd ne tudj elelvezni, csak ilyen fesziteses technikával.
2017. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem maximum annyi, hogy ha megszokod így, akkor szexben nehezen élvezel el, mert ott nem minden pózban lehet megfeszülni. Egészségügyi szempontból kétlem, hogy bármi kockázata lenne.
2017. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat, nem mindig csinálom így, de heti 1-2 alkalommal előfordul, legalább ugyanennyi lazább is szokott lenni.
2017. nov. 10. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:

A far feszitésénél màr dolgozik a hát izom is, ebből adódóan akaratlanul is feszitheted a nyakad is ami fejfájáshoz vezethet.


De ez csak egy egyszerű élvezéstől is előfordulhat

2017. nov. 11. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!