Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőként 24 évesen normális,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként 24 évesen normális, hogy még szűz vagyok?

Figyelt kérdés
Úgy érzem, hogy akik közeledtetek hozzám mind alkalmi és komolytalan volt, lehet hogy túl sokra tartom magam, talán túl igényes vagyok? Ez rossz dolog ma?
2017. nov. 11. 04:12
 1/6 TR75 ***** válasza:
100%

Ha neked így jó, akkor mi a gond?

Ha túl sokra tartod magad, az nyilván nem jó dolog, ehhez az igényességnek semmi köze nincs.

Jönnek majd nyilván nagy tudásúak, hogy osszák az észt, de szerintem akkor és azzal veszítsd el, amikor és akivel a legjobbnak látod. Ebben a dologban más szava lényegtelen (még ha annyira fontosnak érzi is, hogy muszáj elmondania).

Ismerek olyan nőt (nem is egyet), aki igencsak harminc felett is szűz volt, de így is teljes élete volt addig is, értelmesebb emberek, mint a körülöttem fellelhető humanoidok legtöbbje. Az ő döntésük volt.

2017. nov. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Az elsőnek igaza van. Csak és kizárólag a Te saját döntésed az egész.
2017. nov. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Normálisabb, mint 14 évesen nem szűznek lenni.

Aki szerint baj, hogy egy nő nem dug csak azért, mert divat, hanem az igazinak tartogatja magát, esetleg vallási okból megvárná a nászéjszakát, az egy hatalmas barom.

2017. nov. 11. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Ez azt mutatja hogy igen igényes vagy. Én 19 éves vagyok és szűz, de a te életkorodig nem bírnám.

Az hogy normális-e, döntsd el te, ne a hülye társadalom.

Értem hogy eddig nem talált rád a szerelem, de mennyire hiányzik neked az elvesztés, a gondolata? Csókolóztál már?

2017. nov. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%

A leírásod alapján nem normális.

Még időben vagy, de valamit változtatnod kellene, ha társat szeretnél. Ha ilyen igényes szeretnél maradni, akkor pl. többet és jobban kell keresni. Több helyre járni, aktívnak lenni, jobban figyelni.


És persze nem csak várni, hogy majd a királyfi jön, és leszólít.

2017. nov. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális. Nem feltétlen találja meg az ember egyből azt, akit kell.
2017. nov. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!