Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a nők többször is el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a nők többször is el tudnak élvezni egymás után akkor mégis a pasi meddig kell "fűrészeljen"?

Figyelt kérdés
(tételezzük fel bírja bármeddig akkor honnan tudja, hogy mikor elég a nőnek)
2017. nov. 11. 22:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szűz vagy?
2017. nov. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Legyen 1:1 :)
2017. nov. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
4 orgazmus után általában megengedem neki, hogy ő jöjjön
2017. nov. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
65%
ezt én se tudom hogy meddig kell reszelnem, ők bármennyiszer eltudnak menni és folytatni is tudják azonnal, de mi nem...
2017. nov. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Ki meddig, és mikor meddig. Változó. Én szólni szoktam, h menjen mostmár mert nem birom tovább..persze előtte jól lefárasztom.
2017. nov. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%
Az ilyenek miatt színleljük az orgazmust.
2017. nov. 12. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy meddig kell? Nincs olyan, hogy kell. Meg szerinted attól, hogy több orgazmusra vagyunk képesek, akkor az összes orgazmust kötelezően elvárjuk, hogy legyen az együttlét alatt?

Ha mindketten elmegyünk egyszer, az már nekem bőven elég a kielégítő nemi élethez. És mivel ismerem teljes mértékben a saját testem, illetve hogy mi hogy esik jól nekem, nagyon hamar képes vagyok eljutni a csúcsra, tehát nekem untig elég egy 20 perces együttlét ahhoz, hogy csúcsra jussak. És ebben az előjáték is benne van. Ha a párom tovább bírja, márpedig ha többször csináljuk, akkor tovább bírja, akkor szokott többszörös orgazmusom lenni. De nem várom el! Semmit nem várok el!

2017. nov. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Vannak nők, aki első elmenéstől csak jobban kívánják, ott nem állhatsz le, van akinek 3-4 kell h utána n e görcsöljön h ő még nincs kész! Reakcióitól függ.
2017. nov. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Volt olyan csajom aki egyszer élvezett el alkalmanként de akkor nagyon. Volt olyan aki többször.Az első hamar kb 3 perc után jött neki.Aztán a többi.Ő szólt ha már elég volt neki aztán akkor jól elélveztem én is ahová akartam. :)
2018. jan. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%

A nők az orgazmus után, kb. 2-3 napig nem kívánják a szexet.

A 20 év körüli lányok, akik még sohasem élveztek el, kis kéjérzetekre aazt hiszik hogy az az élvezet. Ezért gondolják, hogy 4-5 x élveztek el!

2018. szept. 1. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!