Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Körül metélt pénisz hátrány?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Körül metélt pénisz hátrány?

Figyelt kérdés
Szerintetek csúnya? Szexuális kapcsolat terén hátrány vagy nem? Nekem az van és muszáj volt megműteni. Kicsit önbizalomhiányos vagyok emiatt.
2017. nov. 12. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Ha szèpen dolgozott a doki nem csúnya

2017. nov. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem csúnya. Páromnak is az van és nekem nagyon tetszik.
2017. nov. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én páromnak mindig bevolt gyulladva amíg kicsi volt, így körülmetélték neki, aztan általános iskolába meg focilabdával megrúgták neki, amitől lila folt is van a makkján, és el is ferdült neki az egész nemiszerve. De egyáltalán nem ciki szerintem a korülmetélés, ne légy önbizalomhiányos, mert a barátnőd nem azt fogja nézni. =)
2017. nov. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, és higiénikusabb is!
2017. nov. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem, inkább előny! :)
2017. nov. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!