Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A prostikon kívül ismertek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A prostikon kívül ismertek olyan nőt, aki nem a milliomosoknak tartogatja magát, hanem vágyakozik különleges dolgokra, nyitott a szexualitásra?

Figyelt kérdés
Bosszantó, hogy a legtöbb nem tudja mit akar, csak ossza a képeit afacebookon, hogy felhívja magára a figyelnet, de közben fèlti a fenekèt és tartogatja magát a kulákoknak. De olyan nő, aki távolabb keres magának partnert, alapvetően távolságtartó, de közben buja vágyai vannak és müködnek a hormonai, kinlódás nélkül együtt akar lenni, nem hisztizik és persze nem ajándéknak tekinti, ha megkapja őt valaki, hanem neki is èrdeke. Ilyen emberrel háltatok már? Azért léteznek mèg dráma és sok hülyeséggwlteli szerelem nélkülijó dugások, sikersztorik. Mesèljetek jókat, akár rosszakat is.
2017. nov. 12. 20:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
igen, próbálj a saját szinteden nőt keresni.
2017. nov. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Én a saját szintemen próbálok. És az nem a 300 kilós ronda emberek köre. Te már megint itt vagy? Az elöbb nagyon eltűntél. Megmondtam neked párszor hogy keress más fórumot hülyegyerek. Nem bírsz magaddal?
2017. nov. 12. 20:22
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

"Te ide képes vagy írni, ahelyett hogy privátban válaszolgass. Hülyegyerek. Nem te vagy a kèpeken. Pusztulat, köcsög dög."


köszönöm a privátot kérdező, #1 voltam.

2017. nov. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Tudom ki voltál. Mikor tünsz el végre?
2017. nov. 12. 20:33
 5/19 anonim ***** válasza:
most beszélsz velem először bástya
2017. nov. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Persze.
2017. nov. 12. 21:09
 7/19 anonim ***** válasza:
Ez már megint ez a megkeseredett hülyegyerek. Megérdemli, hogy egyedül dögöljön meg
2017. nov. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mièrt vagy ilyen szomorú? Megvagy hülyülve?
2017. nov. 12. 22:02
 9/19 anonim ***** válasza:
Privátban persze tudsz mocskolódni. Megérdemled a magányt
2017. nov. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Én nem mocskolódok. Hol élsz te? Mit keresel itt?
2017. nov. 12. 23:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!